Honda Forza 750 (2021)

Aktualizováno 2.4.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

Tomr napsal 18.08.21 v 10:00

Ahoj, tak mám najeto 5000 km a zatím jen samé radosti. Spotřeba se motá mezi 3,8-4L to je super, automat je potřeba pochopit a protože nemá oči, aktivně pracovat s tlačítky a podřadit si nebo naopak řadit výš. absolvoval jsem prodloužený víkend s batůžkem (900km)a plně naloženými kufry a bylo již trochu znát chybějící výkon. S ohledem, že se člověk chce vrátit i s batůžkem ve zdraví domů, tak jsem prostě jel v klidu a na co Forza stačí.

IvoR1
IvoR1 napsal 11.08.21 v 20:41

Ahoj, potřebuji poradit. Zajímám se o koupi Forzy, ale potřeboval bych nějaké postřehy od majitele. Prosím Tě vidím, že již máš nainstalovaný top kufr a zajímalo by mě jestli jsi již jezdil se spolujezdcem a jestli jej (jí) ten kufr neomezuje, jestli jej nenutí být trvale předkloněný. Já nyní jezdím s ženou na Burgmanu 400, kde je místo pro spolujezdce luxusní a bojím se, aby po koupi Forzy nepřišlo velké rozčarování. Přece jenom ta cena je docela ranec na skútr (tolik jsem nedal ani za nového litrového Fazera ale myslel jsem si, že by to mohla být moje poslední strojovna.
Předem děkuji za případné postřehy. Ivo

pepika1968
pepika1968 napsal 30.05.21 v 09:06 10b.

Supr volba konečně ji vidím v plné kráse at ti dělá radost

Tomr napsal 20.05.21 v 19:51

Tak to dnes konečně dopadlo. 14 dní jsem řešil počasí, aby mohl vyrazit na první servis po 1000km a nechal si namontovat kufry !!! Profesionální tým Nokamoto z Hradce Kralové to zvládli skvěle a jsem s jejich prací a vstřícností maximálně spokojen

Tomr napsal 02.05.21 v 15:59

Tak přesto mizerné počasí a málo času mám najeto 800km a za pár dní jedu na servis a taky pro kufry . Chtěl bych se podělit o pocity a zkušenosti s Forzou. Tak zaprvé jsem prvních 500 km jezdil jen na mod STANDART a poté jsem zkusil SPORT. Ten rozdíl je obrovský...výkon motoru je již naplno (STANDART jede na2/3) otáčky jsou o 1500 až 2000 víš, vyšší je i brzdný efekt motoru. prostě jiná motorka. Následně jsem si nastavil USER, kde jsem si nechal vyšší kontrolu trakce, ale ještě plánuji ubrat na brzdné pomoci motoru, to je u SPORT až moc. Už se cítím jistější v zatáčkách a i brzdy si už docela sedly. spotřeba se pohybuje od 3,9 do 4,2L podle toho jaký mod jezdím, takže spokojenost. Bohužel jedna věc mě na Forze mrzí. Když to porovnám s 13 let starým Tmaxem (který mimochodem je na prodej u fa.Yamaha Filipenský) je v kvalitě plastů a jejich zpracování (ostré hrany) a nelakovaný přední blatník na Forze. To je podle mě šetření na nesprávném místě. V tom je Yamaha Tmax 08 prostě jasně lepší.

Hunyady
Hunyady napsal 03.04.21 v 11:44 10b.

Krásná, ať Ti dělá jen radost

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 02.04.21 v 23:57 10b.

Guga
Guga napsal 02.04.21 v 19:59 10b.

Tak na další zkušenosti si rád počkám
Ať dobře slouží

Duster93
Duster93 napsal 02.04.21 v 10:20 10b.

Pěkná Honda. Přeji hodně pohodových km. A ten automat je opravdu hodně návykový