Ducati Streetfighter 1098/s (2009)

Vlastník juraaa
Vloženo 20.3.2021
Aktualizováno 13.4.2021

Po S4R testastrettě jsem pořídil Brutale 910r - to byl podzim, takže jen pár vyjížděk a byl jsem nadšený. Pořídil jsem komplet výfuk Arows...mechal přešít sedlo ...a čekal na jaro...a v tom se to stalo...objevil se inzerát na streetfightera 1098s

MV Agusta Brutale 910 R: důvod neuveden

První dojmy - V inzerátu stálo, že je možná výměna za jiný stroj :) tak jsem zkusil nabídnout Brutale...pak už to šlo rychle :) do týdne jsem měl streeta doma :) První dolů šel větrný štítek - ten se mi fakt strašně nelíbil :) a držáky brašen - no za ty jsem teď docela rád, že je tam občas můžu nasadit :)

Motorka měla už celkem velký číslo na budíkách - někdo by řekl, že jsem blázen...italská motorka...na budíkách víc jak 50 tisíc :) ale já ji chtěl :) nyní má už něco přes 62 tisíc a zatím ani jeden problém ...ťuk ťuk ... :) jediný problém jsem si udělali sám a to když jsem měnil blinkry a skřípl jsem drátek k osvětlení SPZ...takže jsem cestou na několika denní dovolenou zjistil, že nesvítím :)
Jelikož už nějaký ty km má a bylo to na ní znát...jsem ji hned první zimu skoro celou rozhodil...utřel i ty místa, který v životě nepoznaly hadr :) celkem to pomohlo a street prokoukl :) Při všem tom čištění jsem zjistil, že konektor od regulátoru je těsně před vyhořením :) následovala tedy výměna :) Nechal jsem zrepasovat podvozek...udělat desmo servis a pevně věřím, že teď se budu do dalšího pravidelného servisu jen vozit :)
Asi mám italskou postavu, jelikož v klidu na ní dám 400km za den a nic mě neboli - jako by byla dělaná pro mě:) Manželka už po 400km trochu remcala no :) Tudíž ji i celkem využívám na cestování...k tomu se mi docela šikly i držáky Givi co jsem dostal k motorce - ještě že jsem je tehdy hned neprodal :) Sice to s těma brašnama není bůhvíjaká krása - ale 2x do roka to přežiju :)

Figi25
Figi25 napsal 16.04.21 v 12:56 10b.

Ducati je držák, když se člověk stará. Motorka super, taky by mě lákala Tak ať slouží

Milanek13
Milanek13 napsal 27.03.21 v 08:22 10b.

Jak je vidět, tak cestovat se dá na všem .
Spolehlivost je při poctivě dělaném servisu u Ducati velmi dobrá , takže poctivých 60.000km bych se vůbec nebál.

Hříbek
Hříbek napsal 27.03.21 v 07:57 10b.

Paradní stroj nabalenej vypada akčně

NiLu
NiLu napsal 21.03.21 v 16:43 10b.

Parádní mašina, ať slouží a kolama vždy dolů.

afričanx
afričanx napsal 21.03.21 v 07:59 8b.

Manželka musí mít zadeček, jako modelka, když na tom vydrží sedět 400 km