Yuki SM 250 EFI (2015)

Vlastník Kobra_11
Vloženo 14.3.2021
Aktualizováno 14.3.2021

Jednoduchý stroj na nějakou zábavu v okolí bydliště.

První dojmy - Koupil jsem ji v řijnu 2020 a už nebylo počasí na nějaké ježdění a letos ještě také nebylo počasí :-(. Takže jsem na ní najel asi tak 20 km :-). Každopádně jede asi adekvátně na 250 ccm, chováním celkem zábavná motorka. Je ten motor je takový průměrný, jede to spíše jen ve středních otáčkách a ve vyšších to moc netáhne, jen to rezonuje. Takže člověk stále řadí, ale to je u takového obsahu asi normální. Více dojmů napíšu, až na jaře, až budu moci jezdit a více to vyzkoušet.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná buď pro mladé na vyblbnutí nebo i pro zkušené motorkáře na nějakou zábavu kolem komína. Rozhodně to není motorka pohodlná na delší cesty (to není ani její zaměření).

Doplňky na motorce - Dozadu jsem koupil ten kovový nosič a na něj textilní brašnu.
Mám ještě objednané blástery na řidítka, tak uvidíme, zda budou OK.

Chtěl jsem nějakou né drahou motorku na zábavu v okolí domova. Kubatura tak do 300ccm, ale nechtěl jsem 125ccm.
Původně jsem hledal spíše nějaké enduro, ale jedno pěkné mi uteklo a pak nebylo žádné pěkné k mání. Pak jsem narazil na pár pěkných motardů tak jsem se rozhodl pro motarda.
Motorka by měla být nenáročná na servis, pojistka stojí pár stovek, takže super.
O spotřebě zatím nemám zdání, ale co může sežrat motor 250ccm se vstřikováním? Moc toho asi nebude .
Trochu mi vadí naprosto nulový úložný prostor. Není kam dát ani moto lékárnička a doklady a nerad jezdím s batohem. Sehnal jsem dozadu takový kovový nosič a na něj jsem koupil pěknou textilní brašnu, takže mám již vyřešeno.
Mám ještě v plánu koupit jiné gumy, aby se dalo lehce do terénu. Myšlenou nějaké polní cesty, louky atd. (ne kros po lese).
Více o moto napíši později, až najedu nějaké kilometry.