Moto Guzzi V35 (1986)

Vlastník Fajfy
Vloženo 6.2.2021
Aktualizováno 6.2.2021

Nádherný Tétéčko z Mandela z roku kdy jsem chodil na základku.

První dojmy - První dojem byl přesně to co jsem čekal. Roztřepaná koza co si na nic nehraje. Není to nějak zběsilé enduro,ale mě když na ní vlezu připomene dobu, kdy se ještě věci dělávali poctivě bez zbytečných kravin hlavně proto,aby něco vydrželi a dlouho sloužili k účelu kvůli kterému byli vyrobeny.

Vy kteří bydlíte na vesnici nebo někde v rezervaci jako já,mě jistě dáte za pravdu,že obejít se bez nějakého endura nebo krosky je téměř nemožné. Začínalo to fichtly s uřezanými blatníky, různými předělávky Jawy s drapáky které sloužily v dětství ke každodení radosti,kdy nás otec nejednou přistihl jak mu dojíme v garáži Škodovku nebo Žigula jenom proto,aby jsme se mohli povozit ,rozbít opravit a zase krosit. Později to byly zmíněné předělané Jawy všeho druhu ,které sloužily k podobným účelům,ale také už k přesunu po lesních cestách mezi okolnímy hostinci a nálevnami a jiným alotriím. Jak roky plynuly, rodina ,děti , člověk si uvědomil,že by se chtěl alespoň občas vrátit zpět a když jsem zahlédl ve starém časopise fotku Moto Guzzi V35TT ,byla volba jasná. Ale sehnat tento kousek není vůbec žádná prdel. Ale stalo se a mě loni začátkem léta stála doma na dvoře. Po přetěsnění karburace výměně olejů, přetěsnění tlumičů a seřízení zapalování jsem si splnil další sen.
Punks not dead

Fajfy
Fajfy napsal 12.04.21 v 08:18

Tak Tuto Tereno mám od Honzy Průchy z První kozí. No chvilku jsem jí musel rozdejchávat,ale nakonec ta jízda za to stojí.

Jenda1319
Jenda1319 napsal 05.04.21 v 19:06 10b.

Tak ta je libová... Kde jsi jí sehnal? - do té bych šel ihned... Přeji hodně šťastných kilometrů s kozinkou...

K167
K167 napsal 02.03.21 v 19:38 10b.

Una bomba!

sasos69
sasos69 napsal 14.02.21 v 22:26 10b.

Pekna raritka. Aj na Openhouse v Mandelle sa da stretnut iba zopar kuskov

pkKun
pkKun napsal 13.02.21 v 20:12 10b.

I já bych chtěl bych zkusit