Honda CBR 1000RR Fireblade (2004)

Vlastník caprice
Vloženo 23.1.2021
Aktualizováno 23.1.2021

Kladivo na čarodějnice fotka ilustrační dodám po nedeli

První dojmy - Yyyyhahha supr mašina. Hrbi se na zadní jak Šemik nadšení

Motorku bych doporučil pro - Všem co rádi adrenalin a měří do 190 cm

Z dané skupiny japonských suprsportu největší trvanlivost motoru sice na úkor malinko menšího výkonu než u konkurence ale pro mne pořád víc než dostačující. Vybíral sem úmyslně tento model z důvodu absence ABS ESP a dalších jiných fičurin jen člověk a prostej stroj s 171 ps na zadní kolo. Jsem 2. Majitel moto servisovano Honda Hradec když jsem jí kupoval měla najeto 16 000 sehnat tento rok výroby s takovím relativně malým najezdem km byla sice fuška, která stála o trochu více peněz a asi 1 roku sezení u internetu, objizdeni spousty inzerátu kde moto spíše připomínali vraky na náhradní díly ale nakonec se podařilo. Na farosovi provedeny lehké úpravy cnc páčky páč mám krátké prsty ? vý-fuck yoshimura včetně svodu hlubší tón než akrapiwitz, dále černý větrný štít, led blinkry, sklápěcí držák SPZ, xenony, zrcatka ještě chystám brzdive pancerove hadice krovku místo sedačky spolujezdce ? nebo spíš spolujezdkyne která nepřesáhne 45 kg 150 cm výšky ? ponevac ve dvou se dá ject tak akorát na zmrzku do vedlejší ulice. Co se týká jízdních vlastností sedí do ruky lehounka ovládtelna jako 600 kilca brzdy jedovatý jak moje bejvalka výkon motoru 171 PS za mne dostačující chod motoru bombovej plynulej dá se jezdit i po městě na 3 nebo 4 stupeň rychlosti 50 kmh aniž by se dusila a nebo taky za jedna 130 kmh ? za mne nadšení bombovej stroj jediná vada že mě vzaly na 2 roky tu malou plastovou kartičku si nemůžu vzpomenou jo řidičák se to jmenuje ? ale už mám přes rok za sebou tak že pohoda.

Kuna46
Kuna46 napsal 31.01.21 v 20:56 10b.

Tak at ti tu kartičku brzy vrátí,hlavně na mašinu nelez bez ní a dej vědět až to půjde,nejkrásnější supersport(za mě) kterej kdy udělali,já jí mám v repsolu,a už se nemůžu dočkat jara

findejs1310
findejs1310 napsal 23.01.21 v 13:40 10b.

Tak jim napiš žes byl hodnej a třeba dostaneš tu kartičku dřív
Škoda aby zahálela