Suzuki GSF 1250S Bandit (2009)

Vlastník KrtekBazi
Vloženo 19.12.2020
Aktualizováno 26.12.2020

Připraven na sezonu

Vloženo: 04.03.2021, Uskutečněno: 04.03.2021, Stav tachometru: 63650 km, Zhlédnuto: 27x

Konečně jsem dokončil předsezoní udržbu a leštění strojů ,ale jak to tak momentálně vypadá, tak pojedu 3 neděle tak max do pr...e. Máme v práci volné pátky a tak jsem si vzal i čtvrtek a dokončil jsem v klidu servis na obou strojích.Na Banditu jsem nechal sundané boční kapoty,protože si myslím že ten obrovskej motor je lepší vidět než ho schovávat za plasty. Motor jsem 3 x přečistil přípravkem na myti motoru a je fakt pěknej.Plasty ošetřeny přípravkem na plasty a všechny šroubky jsem nechal několik dní ponořeny v oleji a čištěny hrubou a posléze jemnou houbičkou Dále jsem dal nový vzduchový filtr ,olej a filtr a staré prasklé blinkry jsem nahradil novejma. Dále proběhla kontrola destiček a čištění třmenů.Řetěz namazán a proběhla kontrola tlaku pneu.Baterie nabita.To vše na obou strojích. Ješte mě čeká čištění disků.Člověk má alespon co dělat,když se nikam nemůže.A navíc mě to hrozně baví.Tak přeju všem lepší časy a hlavně kolama dolů.

elvis78 (133) napsal 11.04.2023 v 20:20

Obě máš jako nový Kam se na ně hrabe ta moje

milos34 (0) napsal 13.03.2021 v 13:46

Taky vam prijde ze s tou bocni kapotazi to vypada mnohem lepe??Nemusim kapotaz ale tady ta nevypada vubec spatne tak ji jeste Fando nezavrhuj

Milanek13 (48) napsal 04.03.2021 v 22:21

Máš to moc pěkné . V leštění si dosáhl nejvyššího levelu

mr.Hony (37) napsal 04.03.2021 v 22:20

Tady je videt velka investice lasky

elvis78 (133) napsal 04.03.2021 v 19:57

Paráda, já jsem žabař. Minule jsem zjistil, že mám na boku asi 15cm rýhu na pseudonádrži, až na primer. Zřejmě od brzdové páčky synova kola.
Všechen lak, ta stříbrná na motoru, ráfcích je zašlá. Myslím že to není origo, že ital to přelakoval.
Já to ale asi taky přelakuji. ale nejdřív to zkusím vyleštit
Drž se kámo a až vyrazíš, tak kolama důle a s úsměvem. Bez roušky

1 reakce

KrtekBazi
KrtekBazi 04.03.2021 v 20:01

Dik měj se.-)

• Zimní očista

Dnes byla sice zima ,ale svítilo sluníčko a tak jsem se odvalil od jídla a pití a šel trošku leštit můj modrý parník ;-) Leštil jsem asi hodinu ,něco se povedlo,ale stejně budu muset počkat až bude teplo a budu to moci

Typ: Údržba
    Vloženo: 26.12.2020