KTM 890 Adventure R (2021)

Vlastník RostaZahel
Vloženo 6.12.2020
Aktualizováno 5.4.2022

montáž př.nádrží RADE GARAGE a olej

Vloženo: 01.04.2023, Uskutečněno: 01.04.2023, Stav tachometru: 6200 km, Zhlédnuto: 62x

Člověk si musí umět dělat radost a mi přišla v podobě přídavných zadních nádrží RADE GARAGE.
Dlouho jsem o tom uvažoval a také každá sranda něco stojí, vlastně dost to stojí a k tomu- plus vlastní práce a čas si pohrát.
Nádrže jsou vyrobeny precizně a vlastní dodávka zboží obsahuje vše co k montáži budeš potřebovat. V dodávce je obsažen i malý polep s logem výrobce, ale jelikož jsem extrémista, tak jsem opět oslovil MX Style, kteří na nádrže dopasovali mou vizi- a myslím si, že se povedlo.
Na stránkách Rade Garage jsem zhlédl montážní video a pustil se do toho.
Jestli se chceš zeptat jak dlouho trvá montáž, mně bohužel déle než uvádí výrobce- HA ha ha ha ……. no, mám na svém stroji mnohem více komponentů než v základním provedení. Malý problém přinesl originál nosič kufrů KTM, kdy jeho prostřední horní úchyt krajem zasahuje do nádrže. Tento problém jsem vyřešil ubráním části materiálu, což nic neovlivnilo ( jen trochu práce navíc ).
Tak, je hotovo a nevypadá to vůbec zle. Kdyby tam nebyly vidět ty víčka, tak by to nešlo ani poznat.
Při samotné montáži, kdy musel být stroj odstrojen, souběžně jsem provedl a to preventivně, i výměnu oleje- MOTOREX 10W50 4T POWER CROSS ( tento olej je o něco kvalitnější, než výrobce doporučuje: POWER SYNT, taktéž ve stejné ceně ), včetně originál KTM filtru ( na původní olej bylo ujeto cca 5.000 km a já mám nadstaveno preventivně 8.000 km ). Dále jsem do oleje přidat ATOMIUM mototec 4, 100 ml ( s tímto výrobkem mám velice dobré zkušenosti a taktéž ATOMIUM používám i v autech- tišší provoz, snadnější studené starty, menší opotřebení, nižší spotřeba, …………. ).
Dále jsem vyměnil originál původní AKU ( nějaká Čína, která stála celkově za hovno- nedržela kapacitu a její startovací proud nedostačující ). A teď- starty na první šup- paráda.
No a jako bonus jsem si konečně udělal odbočku z AKU pro připojení k dobíjení bez nutnosti cokoli demontovat.
Celkové vyčištění, promazání, kontrolu a výměnu pneu jsem průběžně prováděl přes zimní období, takže vše OK.
…. a může se jezdit.

Guga (72) napsal 02.04.2023 v 08:37+1

Hezky pěkně ty

33.petr (115) napsal 01.04.2023 v 19:44+1

A jé...to tě teď týdny nebude doma.... A né,že ty Pirellky osekáš v terénu dřív,než ti přijedu zas prohnat faldy na sedle...

• sezona 2022

:-DD ... další rok uběhl a já se zase pár krát svezl :-DD ... a samozřejmě ještě pár krát svezu a nějaké foto ještě doplním :-DD :-DD :-DD musím říct, že je stále velká radost sedlat tenhle stroj a mít jej ve své g

Vloženo: 22.09.2022
    Uskutečněno: 22.09.2022
  • Podzim v sedle

:-DD podzim- to je nádhera :-DD jelikož mi bylo do vínku přiděleno jedno zranění, kupodivu na kole a později ještě operace- moc jsem toho nenajezdil (n) i přes tyto komplikace, pár km po loukách a lesích padlo :-DD

Vloženo: 22.11.2021
    Uskutečněno: 06.11.2021
  • servis 1.000 km

:-DD proveden servis po 1.000 km v KTM Ostrava Martinov- olej, filtry, diagnostika, umyto + doplněny spodní držáky karbonových krytů palivové nádrže a originál objímky na přední tlumiče pro vedení bovdenů :-DD stroj z

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.10.2021