Honda CBR 1100XX Blackbird (1998)

Vlastník C50347
Vloženo 1.11.2020
Aktualizováno 17.4.2021

Motorka na pravidelné ježdění - pohodlná, spolehlivá, silná, krásná (v mých očích rozhodně).

Motorka koupena od FIRMA:Milan Stuparič - MotoShop Tábor (T

První dojmy - I přes velikost a hmotnost překvapivě ovladatelná motorka - první jízda naprosto splnila očekávání stroje na pravidelné a pohodlné cestování po dálnici.

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho, kdo byl na konci ´90 mladý a Blackbird byl jenom nedosažitelným snem :-)

Doplňky na motorce - Kufry Giwi.

Záměrně jsem hledat Blackbirda v co nejoriginálnějším stavu - žádné doplňky, předělávky a vylepšení. Karburátorovou verzi (s analogovými ukazateli samozřejmě) - prostě úplně nejpůvodnější klasiku. Když se v inzerci objevil kus se sevisní knížkou po pouhých 2 dlohodobých majitelích (oba Rakousko), bylo po obhlídce jasno.

Je to dosud neotevřená verze (74 kW), takže si namlouvám, že mechanické části motorky byly nižším výkonem motoru "šetřené" Každopádně při nižších rychlostech (řekněme těch legálních) a jízdě "na lehko" není možné o nějakém pozorovatelném nedostatku výkonu mluvit (původně jsem měl v plánu moto otevřít rovnou tuto zimu, ale počkám s rozhodnutím na sezónu 2021). Oproti CBR1000RR (kterou jsem měl dřív) samozřejmě zrychluje hůř, ale o tolik (jak by se zdálo z čísel v TP) to není.

Motorku mám krátce (koupena na konci sezóny 2020), takže zatím nic popisovat nemůžu - snad jenom že převážně dálniční cesta od prodejce domů splnila má očekávání, vyčtená v recenzích. Na dlouhodobější jízdy jsem ale zvědavý - posez je dost sportovní.

6573
6573 napsal 17.04.21 v 20:19

...pěkné letadlo,ať dělá radost 10b.

Mirexx
Mirexx napsal 04.02.21 v 13:21 10b.

Zdar...na konci devadesátek jsi byl mladý...teď máš Blekouše...takže jsi stále mladý a máš bleka podle statistik v nejvzácnější titanové...dobrá práce...palec hore

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 02.11.20 v 13:36 10b.

Budeš víc, než spokojenej...

vopák
vopák napsal 01.11.20 v 17:53 10b.

Pěknej..v týhle barvě je to pecka