Ducati Monster 620 (2007)

Vlastník pigmyta
Vloženo 1.11.2020
Aktualizováno 1.11.2020

Baby Monster, aneb kompromis pro hobity.

První dojmy - Po S2R je tohle malý hodný Toník. Pořád Monster, ale už ne na steroidech.

Motorku bych doporučil pro - Pro menší jezdce na okresky a do města pro rohlíky.

Po fatální nehodě, která stála život mého S2R 800 Barbuchu, naštěstí ale ne mě, jsem musela fofrem sehnat náhradu, protože polovina sezóny. No a přesto, že můj postoj k Ducati byl dost ambivalentní, zjevně se mi tahle Monster dvouválcová nemoc zažrala do buněk. Takže 620i.e. Je menší, lehčí, kratší. Na dálnici je to stejně příjemný jako jet na oturbeném oslu, ale na delší trasy po okreskách už se to i pro menší lidi dá daleko líp. Cenou za to je ale fakt, že na těch okreskách, kde byl S2R neuvěřitlený zážitek, už to se 620kou není taková bomba. Kultu hákového klíče ale můžete přestat platit členské píspěvky, poněvač tady už vám stačí normální gola sada. Jinak je všechno klasika ducati - řazení je jako když mlátíte kladivem do lešení, zvuk po startu bourá paneláky, naše tradiční tankodromy nežehlí tak precizně jako kdejaký luxusní japonský cesťák. Ale sranda s ním je a jezdí slušně. Holt něco za něco.

mavr
mavr napsal 09.11.20 v 14:03 10b.

Vtipná, trefná a zábavná. Smekám s hlubokou poklonou.
A ať Ti dělá motorka jen radost

Petr45
Petr45 napsal 02.11.20 v 19:16 10b.

different
different napsal 01.11.20 v 19:47 10b.

Ahoj,
Jseš dobrá.Držím ti palce.