Yamaha TDM 900 (2004)

Vlastník Hanajan
Vloženo 19.10.2020
Aktualizováno 19.10.2020

Vlk v rouše beránčím... Poprvé jsem ji viděl v Řecku, majitel mě nechal projet, a už jsem byl ztracený. Po návratu z dovolené bylo rozhodnuto.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I) - Už moje druhá z Rabštejnské Lhoty, vždy perfektní jednání a skvělé stroje.

První dojmy - Jedu a jen se usmívám, přesně pro mě, staršího a pokročilého... Uzoučká, jako "kroska", zároveň pohodlně vysoká a přiměřeně robusní, abychom si já a spolujezdkyně užili pohodlný posed.

Zase je to "motorka", prostě víc řadím, víc mi pod zadkem bručí.
Sednu na ní a jedu pro rohlíky do "krámu" na náměstí a nebo do Slovinska, smočit nohy v moři.
Bere to pěkně "od spodu", náklad nenáklad, pořád svižně.
Brzdy zaručeně spolehlivé.
Úžasně stabilní zrcátka!

xoro1
xoro1 napsal 19.10.20 v 21:20 10b.

Velmi dobrá volba, také ji vlastním. Je to ještě klasika bez elekronických asistentů, ale jinak technicky velmi povedená. Přeji hodně kilometrů bez nehod a poruch.

Simier
Simier napsal 19.10.20 v 16:53 10b.

Když jí miluješ není co řešit
Mě se vždycky líbila i vizuálně (od první generace) - ta souměrnost, štíhlost, ladnost, dvouoký kukuč, dva laufíky
Já mám kratší ruce a 177cm, tak mě přišlo, když jsem měl možnost na ní sedět, že jsem dost nataženej dopředu přes nádrž. Ale tahle koncepce stroje byla prostě vizionářská - výroba podobných strojů přišla až dlouho po první TDMce.