Suzuki GR 650 (1985)

Vlastník capario
Vloženo 13.10.2020
Aktualizováno 13.10.2020

Ahoj komunito, přišel jsem k této moto jako slepý k houslím. Je to kdysi dovoz z Německa, původní majitel umřel a prodej byl realizován až po dědickém řízení jeho paní.

První dojmy - Mám za sebou jen jízdy s ČZ a Jawou, takže nemám srovnání s jinými stroji. Ale je to hezký pocit, sednout na stroj a být si skoro jistý, že dojedeš do cíle. Moc jsem sní nenajezdil, i když jí mám už pár let. Zaujalo mě, že u nás je celkem raritkou. Víc se v ní hrbu než jezdím ,ale snad se tento poměr hodin, co opravuju a co jezdím brzy obrátí.

Šel jsem do ní, protože přesně takový styl motocyklu se mi líbí. Je to mašina pro nenáročné jezdce, žádný drak. Nalítáno má přes 80 000km a doufám že ještě nějakou dobu bude jezdit.

s.sosator
s.sosator napsal 28.06.21 v 19:15

Taky mám a moc dobrá mašina

capario
capario napsal 21.10.20 v 20:25

Díky za přijetí. Naprosto souhlasím, nesmí se s ní zkrátka bourat dost se povede na něm.ebay najít.

KAWAHAB
KAWAHAB napsal 20.10.20 v 22:30 10b.

Koukám,nevídaná mašina. .Po současných zkušenostech shánění mot.dílů po evropě,v česku vyjma lanek,destiček a běžného spotřebáku nic. Na 30 let starý japonský stroj,To už není nic pro běžné uživatele.

Čadil
Čadil napsal 14.10.20 v 17:08 10b.

dobrá

jiřus69
jiřus69 napsal 13.10.20 v 22:58 10b.

Velmi pěkný a zachovalý stroj v pěkně stavu