Jawa 250/559 panelka (1968)

Vlastník Domino-AK_47
Vloženo 7.10.2020
Aktualizováno 7.10.2020

Pro jakékoliv rady, tipy a trik

První dojmy - Jawa 250 / 559 tzv. Panelka, pořízena pro renovační účely, některé díly z jiných modelů, některé úplně chybí. Pro jakékoliv rady, tipy a triky, klidně pište, stejně tak pokud máte nabídku na náhradní - nejlépe origo - díly. Zvažuji výměnu resp. oživení původního zapalování, za zapalování VAPE, nějaké recenzce??

cmiral
cmiral napsal 20.12.20 v 14:13

Jawatar> Sám jsi ještě nic plodnýho nevypotil a ani čeština ti moc nejde

jawatar
jawatar napsal 23.11.20 v 11:34 10b.

Máš ji pěknou a na keci,co tam patří nebo ne se vybodni,máme tu rádoby specialistu a ten bude krafat do všeho!!
Ať ti dělá radost!

Fist
Fist napsal 14.10.20 v 01:44 10b.

Za pořízení motorky dávám 10 b., textovou prezentaci neklasifikuji. Pokud má být běžně využívána, doporučuji 12V VAPE a přeji hodně zdaru s renovací!

cmiral
cmiral napsal 08.10.20 v 21:12

Když chceš renovovat tak musíš hledat a ne jen mudrovat . Např. https://www.veteranportal.cz/motowiki.html
jawarmaniak.wz.cz
Na 592 byl i "hranatý" blatník místo "lopaty", tvůj je asi na mladší jawu (634?) s 18" koly, já ho měl taky , ale schválně a než jsem si sehnal originální, lopatu na r.1966

Domino-AK_47
Domino-AK_47 napsal 08.10.20 v 19:43

cmiral> no právě, 50% 250 559 r.v. 68 který najdu tady nebo kdekoliv jinde, mají ten samý co mám já (samozřejmě obráceně) a druhá polovina má jiný, já tomu říkám lžíce a teď kterej je ten správnej ??