BMW R 1250 GS (2019)

Vlastník Zachic1
Vloženo 1.10.2020
Aktualizováno 1.10.2020

Po víc jak roce přemýšlení, pokukování a zjišťování jsem si splnil sen...

Motorka koupena od rudach (Lhotka) - rychlé a férové jednání, s prodejcem maximální spokojenost

První dojmy - První pocity jsou skvělé a těžko se popisují slovy. To se musí zažít. Po 25 letech návrat k motorce a rovnou BMW R1250GS, prostě mazec.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych ji každému, komu se líbí. Dokonce i úplný začátečník, pokud bude jezdit s rozumem a respektem, tak není důvod se jí bát.

Doplňky na motorce - motorka je v provedení HPa v plné výbavě. Navíc přídavný štítek na plexi, ochrana kardanu, Touratech sedlo řidiče, snížené stupačky, zvýšení řidítek, ochranná mřížka světla, tankvak

Po GS jsem pokukoval delší dobu, ale upřímně, je to dost peněz. Jak se ale říká, sny se mají plnit a prachy si do hrobu nevezmeš, tak proč si neudělat radost.
Také jsem váhal, jestli to zvládnu, protože 25 let jsem na motorce nejezdil a jít rovnou na BMW R1250GS, prostě jsem nevěděl... Nakonec touha zvítězila a GS je doma.
Samozřejmě člověk má respekt, ale motorka je intuitivní a hned od prvních kilometrů mi sedla. Za první čtyři měsíce jsem najel něco málo přes 7000 kilometrů, neskutečně mě baví a užívám si to. Většinou jezdím silnice, spíše vyjímečně nějakou malou šotolinu. Dokonce i jízda v dešti byl pěkný zážitek, ta elektronika je vymazlená. Měl jsem strach z velikosti a váhy motorky, ale moje obavy byly zbytečné.
Nemá cenu se rozepisovat o parametrech, motor je na mě dostatečně výkonný, zátah hned odspodu, duální brzdy nemají chybu a spousta asistentů už jen usnadňuje jízdu.
Negativa - vyšší cena, jinak asi žádné nebo spíš jen pocit, že pořád tankuji

Freeman
Freeman napsal 17.10.20 v 19:01

Nejlepsiiii
Tak vzdy s koly dole a bezpecne zpatky doma

Vagus-Vetus
Vagus-Vetus napsal 01.10.20 v 19:39 10b.

Krásná a asi i pojede

Paulano
Paulano napsal 01.10.20 v 17:26 10b.

Jak píšeš, peníze si do hrobu nevezmeš a sny je potřeba si plnit! Navíc je to super univerzální stroj nejen na silnici, ale i do terénu

31081
31081 napsal 01.10.20 v 10:33 10b.

No nic lepšího asi nenajdeš