Yamaha FZ6 Fazer S2 (2007)

Vlastník ndravec
Vloženo 17.9.2020
Aktualizováno 12.6.2021

Vloženo: 17.11.2020, Uskutečněno: 17.11.2020, Stav tachometru: 39445 km, Zhlédnuto: 22x

Ač někde dnes měli krásné počasí, i u nás to ráno též vypadalo, sluníčko a bylo docela teplo asi 11,5 st. a lákalo to na to to ještě jednou letos vytáhnout a projet, odpoledne se zatáhlo a nebylo z toho nic. Stále jsem doufal, že poslední vyjížďka nebyla poslední a ještě jednou vyjedu. Ale už ne. Zvláště po tom co se kamarádka roztřískala na mokrém listí. Fakt nechci. Dnes to ještě tak nějak vypadalo a byl čas tak jsem se rozhodl udělat venku na vzduchu za světla servis řetězu a tak vůbec, abych krásku mohl v klidu na zimní spánek přikrýt. Umyl jsem ji a začalo trochu krápat. Schovali jsem se do garáže.No, říkal jsem si, že ten řetěz už udělám v garáži. Ale je tam docela tma a zima. Po chvilce přestalo krápat tak jsem zase vyjel s mašinou ven a pustil se do díla. Za chvíli opět začalo krápat, ale chtěl jsem to dodělat. Ovšem víc jak odmaštění řetězu jsem nestihl.
Zato řetěz se blýská čistotou. Motorka byla celá opět mokrá ač jsem ji před tím vyleštil, tak jsem mohl začít znova. Řetěz zůstal odmaštěný a očištěný, zítra ho půjdu nastříkat suchým olejem. Zaparkuju na místo v garáži ať se mi tam ještě vejde auto a do jara bude odpočivat na hlavním stojanu. Ani jsem ji nestihl nastartovat a prohřát. Už je definitivní konec v tomto roce. Teď už bude čas vymýšlet plány pro příští rok.
Tak ještě dnes 18.11.2020 jsem se dostal k tomu dodělat co jsem chtěl. Namazat pečlivě očištěný řetěz a konec. Ač bylo dnes po třech týdnech naposledy 26.10.2020 - poslední vyjížďka pěkné počasí na to vyjet, už nezbyl čas. Zaměstnání ho vzalo většinu, a tak to jen tak vyšlo na ten řetěz. Hotovo, ufff.
Shrnutí kilometrů od koupě motorky 03.09.2020 do dnešního dne:
Celkově ujeto: 1043 km
Stav tachometru: 39445 km.

• Konečné zúčtování roku 2023

Datum poslední vyjížďky 2022: 30.10.2022 Datum první cesty 2023: 28.04.2023 Kam: Podhájska, Slovensko Datum poslední cesty: 09.11.2023 Kam: okolo komína - hrad Kost Počet uskutečněných vyjížděk: 23x, z to

Typ: Reportáž
    Vloženo: 14.11.2023
    Uskutečněno: 13.11.2023
  • Narozeninový dárek - neskutečné

Dnes jsem byl opět v práci a koukal odpoledne z okna, vystrkoval ven ruku a říkal si, dnes by to šlo. Sluníčko svítilo, bylo vcelku teplo, vítr nefoukal. Chtělo se mi, pak jsem to na chvíli zavrhl, že je přece jenom už z

Vloženo: 09.11.2023
    Uskutečněno: 09.11.2023
  • Jako fakt ještě jo ? Výlet polabím

Nová motorka stále stojí v garáži a čeká na svoji přležitost příští rok a to z bezpečnostních důvodů, i když letos už venku taky byla. Dnes jsem ještě vytáhl starou mašinu. Už minule jsem si říkal naposledy, ale díky slu

Vloženo: 04.11.2023
    Uskutečněno: 04.11.2023