KTM 690 SMC R (2013)

Vlastník Daart
Vloženo 7.9.2020
Aktualizováno 17.10.2021

Už před nějakou dobou jsem dospěl k názoru, že jedna motorka mi nestačí, takže jsem opět brouzdal po inzerci...

Husqvarna 701 Supermoto: Nebyla žádná zajímavá koupě

První dojmy - Co je lepší než KTM? Dvě KTM!...a přesně podle tohoto jsem se rozhodl, že nejlepší variantou bude opět pořízení další KTM. Anabáze výběru byla z počátku složitější, ale čas opět ukázal na tuto rakouskou značku.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk Leo Vince, padáky v osách, držák spz a pak spíš hromada věcí sundána - zadní stupačky, zrcátka a další nepotřebné věci

Primárně jsem chtěl další motorku jako tréninkový nástroj a příležitostné ježdění na malých okruzích, protože velké okruhy mě zase tolik nebaví. V úvahu přicházely dvě varianty - koupit ostrý motard a řešit servis v motohodinách, nebo obětovat váhu motorky a koupit to, co všichni strašně chválí - 690 SMC.
S ohledem na to, že potřebuji tréninkové moto, nikoliv závodní náčiní (ač si nějaký závod určitě zkusíme), tak jsem začal hledat SMC. No a když už jsem v tom byl, tak verze R byla sympatičtější.
Teď je nutné udělat v první řadě pořádný servis, abych si byl jistý stavem a pak hurá na letiště a trať

Daart
Daart napsal 07.09.20 v 18:53

Jakmile to nafotím, tak to zaktualizuju. Zatím nebyla možnost se ani dostat do garáže

Jarda
Jarda napsal 07.09.20 v 15:14 2b.

Dopln vice fotek, dik.