PROFIL MOTORKY

Moto Guzzi California Aquila Nera (2011)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník aladaar
Vloženo 27.7.2020
Aktualizováno 3.8.2020
Zobrazeno 716x
HODNOCENÍ PROFILU OD 6 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 9.7

Popis motorky


Požitek z jízdy je pro mě na prvním místě a tohle je paráda

Výška jezdce: 185 cm

První dojmy - První jízda v prosinci za deště na evidenčku, nic moc :) Boj s nepřátelským počasím mi nedovoloval si to nějak užívat, do ruky mi napoprvé rozhodně nepadla.

Motorku bych doporučil pro - Řekl bych pro kohokoliv kdo preferuje v první ředě pohodlí

Doplňky na motorce - Padáky s revmaplasty, kufry, dálková světla, plexi, zakázkové sedlo

Recenze

Motorku jsem si vybral podle vzhledu, Kalifa je v mých očích to nejhezčí co se dá pořídit, naprosto nádherný kus techniky. Původně jsem myslel na EVčko ale náhodou se zadařila Aquila Nera tak že co víc bych mohl chtít :) Navíc ve stavu který se hned tak nevidí.

Musel jsem si hodně zvykat na řazení, oproti jiným majitelům kteří říkají že řazení vyžaduje velmi razantní přístup musím říct že se řadí naopak velmi lehce. Ale chybí to typické "zacvaknutí" rychlosti a občas trefím falešný neutrál. A dodnes někdy lovím normální neutrál pokud nemám čas si v klidu odřadit. Nožní brzda nic moc, je vysoko, potřeba zvednout nohu není zrovna praktická.
S váhou motorky jsem se musel naučit přemýšlet při parkování, také ovladatelnost v malé rychlosti není zrovna ideální. Spotřeba je fantastická, jezdím vyloženě kochačku a jsem na 4 litrech předpisovou rychlostí.To mi přijde proti přírodě u takhle velké motorky.
Kdosi na fóru psal ve smyslu " má to mraky chyb, klepe se to rachotí to a tak podobně ale když to máš propadneš tomu". Stalo se, vypadá to že už si nic jiného pořizovat nebudu. Jak se říká jen aby to vydrželo :)

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
nexus
nexus napsal 19.08.20 v 18:21 10b.

Kdo neměl Guzzi , nikdy nepochopí

skopuzzi
skopuzzi napsal 03.08.20 v 20:25 10b.

Zdar,

tu jsem vždycky chtěl, ale je jich hodně málo... Tak ať ti dobře slouží, ale to ona bude, viděl jsem i několik Cali s víc jak 200 tis km.

zolik.
zolik. napsal 03.08.20 v 15:42 8b.

Nohu při brzdění teoreticky zvedat nemusíš, od toho je ta zadní malá kolíbka na brzdové páce. Samozřejmě to chce nemít dlouhé nohy, protože pak se jízdní pozice o to víc mění k asymetrické..je to snad 8cm oproti plotně či kolik nahoru, že. Ale jsou situace, kdy to člověk může využít, doporučuji to zkusit.

fatman
fatman napsal 03.08.20 v 10:52 10b.

Gratuluju
Taky jsem Guzzi pozitivní !
Jj.Guzzi je prostě nááádherně...JINÁ!
Ať dál přináší jen požitek z jízdy!

spike-cz
spike-cz napsal 31.07.20 v 09:09 10b.


Nádhera. Jen trestuhodně málo fotek jsi sem zařadil...
Ať slouží a dělá radost!

Více komentářůTOPlist