Moto Guzzi Audace (2015)

Vlastník Ferenc
Vloženo 8.6.2020
Aktualizováno 8.6.2020

Moto Guzzi Audace - láska po italsku

První dojmy - Jéé, to se tak třepe! Jéé kam to dávám stále ty nohy! Je toto opravdu to co jsem od toho očekával? Ano, a moc! Po x letech převážně na SS, a poslední roky na výborné ktm adventure je toto úplně něco jiného.

Doplňky na motorce - zrcátka, páčky, karbony kryty z guzzi parts

Pokukoval jsem po ní již pár let a nyní když nám pomalu asi už končí doba velkých vzducháčů byl nejvyšší čas se rozhoupat.

Chtěl jsem novou, verzi carbon ale nebylo kde vyzkoušet aspoň posez, nerad bych dal takovou sumu a zjistil že nemám kam dát nohy..:) Vyrazil jsem tedy ve čtvrtek do Brna na výstavu s tím, že hned v pátek objednám. No, "bohužel" i přes prohlášení že tam bude, tak nic.. Info u stánku Guzzi že se už pr. rok dělat nebudou, neb euro mne taky zrovna nepotěšilo.. A pak do toho zasáhl na plno Covid-19 a já už se začal smiřovat s tím, že je to vše v háji...Ještě při poptávání u prodejců jsem dostat tip na to že by se mohla prodávat jedna starší, říkám si výborně aspoň to uvidím na vlastní oči. Moto vypadala výborně, měla spoustu carbon doplňků, cena byla také rozumná tak jsme si plácli!

Tak a od nynějška jsem také guzzista :) Chtěl jsme něco na čem si vyčistím hlavu po práci, jen tak kolem komína si zabrblat, aby to byl klasický motor, na který bude radost se podívat, zároveň motorka která má charisma a nebude jich všude plno. Motorku, která bude mít i sportovnější ambice a bez chromu, a toto jsem v ní přesně našel!

Ujeto málo, cca 500km a stále se chodím na ní do garáže několikrát denně dívat, a ošahávat ji :) "Brblal" jsem na ní asi tak 5% a zbytek sportovní jízda, úžasné jak se i takový otesánek umí rozparádit.

Co se týče delšího cestování, tak na tomto si delší cestování moc nedokáži představit. ale na to mám KTM, toto je pořádný "zádolam" ! A taky díky ní se již konečně rozhoupu začít cvičit na ty záda, od dneška! :) Takže její koupě byla výhodná i z zdravotnického hlediska..:)))

intruderman1
intruderman1 napsal 09.08.20 v 11:05 10b.

Hezká Koza S těmi karbony na nádrži a červenou barvou, perfektní nápad.

MJ_72
MJ_72 napsal 18.06.20 v 18:09 10b.

Jo, takhle jsem do toho spadnul taky Vloni jsem koupil nového Triumph Street Scrambler, jako, že to mám už do důchodu... a děti to po mně zdědí a budou vystavovat na piedestal. No, to bych se nesměl svézt na V85 TT
Říkám si to samé: kurva, přeci nebudu měnit po roce Triumph za Guzzi, je to Ital, to přece nejde... jo, a už na ni mám prvních 1500 km Dal jsem celkem 3 předváděcí jízdy a bylo rozhodnuto Triumph vybornej, kdybych měl peníze nazbyt a místo v garáži, tak jsem si ho nechal, ale Guzzi mě fakt dostala. Je to prostě “aristokrat” mezi motorkami. Řídit tyhle stroje Ti musí vykouzlit úsměv na tváři
Ať slouží! 10 b., nic jiného Koze dát nemůžu

SlimM
SlimM napsal 08.06.20 v 16:40 10b.

Hezký kousek!

Milan1963
Milan1963 napsal 08.06.20 v 16:04

Ferenc
Ferenc napsal 08.06.20 v 11:18

to michal R10: My ty značky máme pořád skoro stejné.. Těd ještě toho "veterána" fireblade 92 a budeme si úplně kvit

renocar_prosinec
Objednat reklamu