Yamaha XJ6 (2011)

Vlastník PANFOX
Vloženo 4.6.2020
Aktualizováno 4.6.2020

Bezproblémový stroj pokud je o něj pečováno.

Yamaha FZ8 N/S: důvod neuveden

První dojmy - Motorka na první pohled vypadala moc dobře, pár kosmetických vad způsobené běžným provozem ale nic vážného. Kupoval jsem až v listopadu takže na nějáké pořádné prolítnutí to už nebylo, ale vše fungovalo dobře.

Motorku bych doporučil pro - Z mého pohledu určitě pro každého začátečníka.

Když jsem začal na jaře připravovat na sezónu tak po pár kratších vyjíždkách se mě jěždění extra nelíbilo. Chovala se jak uskákaná koza! Téměř před každou zatáčkou se pěkně rozvlněla a vůbec nedržela tak jak má. Takže první servis! Pravá vidle trochu ohnutá a samozřejmě olej jako bláto a téměř skoro žádný, podkopaný vzorek na přední pneu a důvod proč tomu v zatáčkách tak je byl na světě. Nic hrozného co se týče opravy ale dost zásadního na chování stroje při jízdě.
Podvozek není stavitelný ale pokud je vše udržováno a v pořádku tak jak má být nemám co bych vytknul, jak se říká v jednoduchosti je krása!
Co se týče brzd? Nemám ABS a přední dva poměrně velké kotouče, vás citlivost při brždění opravdu naučí.
Motorka je super i po městě i na delší vyjíždky, můžu říct , že skoro absolutně bez vibrací při jízdě.
Můžete si k ní dovolit téměř vše. Nechá si líbit nízké točky ve městě ale nopak i ty vysoké mimo něj. Svižnější jízda pokud se drží trochu na hoře? Užije si každý asi kromě okruhu. S maximálkou 200 km/h by jste tam byli asi jedni z těch pomalejších.
Obuto na Dunlop sportsmart 2 a jiný bych kromě S 21 Bridgestone nedal, drží to bezvadně.