YBR 125 - nenáročná motorka pro jízdu město/meziměsto. Velmi hezká spotřeba, fajn na naučení.
Výška jezdce: 184 cm
Vybíráno z těchto modelů (a proč jsem nekoupil):
Honda PCX 125: V mé cenové relaci jen z dovozu, chybělo by mi řazení
Honda CB 125F: Lepší cena, YBR je starší a výhodnější
První dojmy - Přešel jsem ze skútru a musím říct, že jsem na ni sedal s respektem. Ihned však padne do ruky a má velmi pěknou odvladatelnost. Nečekejte trhače asfaltu, to při své kubatuře nezvládne, ale radost z jízdy udělá.
Motorku bych doporučil pro - Vhodná pro začínající motorkáře a pro dojíždění v letních měsících. Nenáročná na údržbu, pěkná spotřeba.
Průměrná spotřeba - 2.59667 l/100km
Recenze
YBR 125 jsem si vybral kvůli hezkému poměru cena/užitná hodnota.
Mám najeto teprve pár km, takže později rozšířím.
Motor pracuje hezky. Nejvíce mu svědčí otáčky od 5,5k výše, městskou padesátu však zvládá pěkně úsporně "probublat" na pětku.
Tímto se dostáváme k zpřevodování, kde velmi oceňuji nastavení pátého rychlostního stupně, se kterým se na výšší rychlosti (okolo 90), dostáváte při rozumných otáčkách. Pětka šla nastavit agresivněji, nicméně oceňuji právě její posazení směrem k nižším otáčkám.
Tahle motorka vždy dostávala maximálně kotel
YBR měl kámoš a já CBR. Cebro bylo trošičku živější, ale když se kámoš snažil, tak ve vesnicíh mu nikdo neujel
Ať jezdí!