Peugeot Vogue (2018)

Vlastník Pajulín
Vloženo 3.5.2020
Aktualizováno 3.5.2020

U nás na trhu poslední prodávaný moped, čistokrevný, se šlapkami. Rychlost při zalehnutí na řidítka 47km/h, ale krajina neuteče, nádherná kochačka a dojede, kam třeba. Hned v roce 2018 jsem vyrazil z Lipníka do Liberce a zpět, dalo to týden, ale jsem rád,

První dojmy - Je fukční, pracuje jak má, brousit asfalt v náklonu na něm fakt nebude nikdo :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro blázny, co chtějí toulání krajinou a nechtějí jet moc daleko.

Doplňky na motorce - Tašky z Lidlu, box 30 litru, vlaječka na dětské kolo z Kauflandu

Chtěl jsem něco, co mě doveze kamkoliv, mám-li čas, a také aby to byl stroj k projíždění krajinou. Mám projeto i pár lehkých terénů, polních cest a při spadlém stromu přes cestu to prostě přenesu (má 50kg i s gumama). Někdy je to dobrodružství, které na asfaltových gumách na rychlých kolech nelze prožít.
Cestovat se dá, ale chce to hooodně času. Brašny jsem použil cyklotašky z Lidlu, nechal jsem ale přidělat box 30 L. A praporek, protože je to fakt pomalé a v městě i nízké, z auta to moc vidět není, když se stojí v řadě na semaforu. K dnešnímu dni mám najeto 5548km, bez potíží. Jednou mi spadl řetěz,ale to asi zná každý, kdo začínal na Pionýru, když se podcení kontrola napnutí. Jinak v pohodě.
Žere 1,5 litru/100km, když jsem jel do Liberce naložen se stanem tak si vzal 2,5 litry/100km, ale jsem to hnal!

Pajulín
Pajulín napsal 16.02.21 v 14:07

na nádrž tak 180km Ale se stanem, vařičem, spacákem, karimatkou, jídlem na 4-5 dní, kávovarovou moka konvičkou, zásobou kafe, vodou, rezervními hadry, houpací sítí, pak asi tak 120km, ale furt maximálkou 45km/h

BigAl74
BigAl74 napsal 20.05.20 v 21:42 10b.

Pěknej moped, taky by se mi líbil Tenhle nebo Piaggio Ciao...

Pes69
Pes69 napsal 04.05.20 v 11:56 10b.

Hustě ty!!!

Kolik ujedeš na nádrž?