Yamaha FZ1 Fazer (2006)

Vlastník Rhono
Vloženo 12.4.2020
Aktualizováno 12.4.2020

Yamaha prostě umí udělat motorku, cestovní i sportovní.

Motorka koupena od Jandis

Yamaha FZ6 Fazer S2: nebyla k mání

První dojmy - Rozhodně mi padla hned do ruky. Spousta výkonu který ve mě budil respekt a stále budí. Od předchozích majitelů spousta doplňků což bylo velké plus.

Motorku bych doporučil pro - cestování jak solo tak ve dvou, v zatáčkách jisté, rychlosat tak akorát.

Doplňky na motorce - Vyhřívané grippy Oxford, tlumič řízení, cnc páčky, padáky, pancéřové hadice, stavitelné stupačky, kufry jak boční tak centrál GIVI, akrapovič, klín pod motor, boční kryty chladiče

Tuto motorku jsem si vybral protože jsem se chtěl posunout od FZS600 a dal jsem na rady známých jít do většího objemu.

Rozhodně jsem nepochybil, mám pocit že to je ještě lepší svezení než na předchozí moto. Rozhodně ale nepopírám že fzs mě něco naučila a něco si odpracovala(pády).

¨V tuto chvíli mě štve jediná věc a to je fuel cut- při zavření plynu je dost zprodleva než to znova zabere. To se údajně dá pořešit a tak se na to chystám.
Brzdy s pancéřovými hadicemi supr, nedá se nic vytknout. Přidaný taky tlumič řízení - doporučuji všem. Ovladatelnost díký širokým řídítkům supr. Nádrž je trochu malá zhruba nájed 250km. Motor je kliďas, dokud se nepřiblíží 8tis, tam se chová šíleně.

Poslední věcí je zvuk s akrapovičem prostě pecka.

Čadil
Čadil napsal 12.04.20 v 14:25 10b.