KTM EXC 525 (2002)

Vlastník erwas
Vloženo 10.4.2020
Aktualizováno 13.7.2021

Stará vrána,ale hodně mě překvapila, odpružení,podvozek a ten motor,a krouťák, super, brzdy

Motorka koupena od Uherské Hradiště

Husaberg FE 550: Údržba

První dojmy - No mohu říct,že už jsem něco najezdil a vyskoušel.Byl jsem pro ni 400km,a koupil jsem ji i s papíry za pár šušní, prostě Kauf,už je stará,ale oko klame,ten motor to je prostě traktor nemasytnej,to se mi moc líbi.Padla mi do ruky hned..

Motorku bych doporučil pro - Není to pro žádného začátečníka,ale zase se dá plynule jet,co otočíš na plynu,to záleží na jezdci

Doplňky na motorce - Dal jsem KTM na motardova kola,a je to pecka.Plynem jde na 4 na prdel,převod 15z a 42z,a maximalka mě dle tachometeu 196,ale proměřuje cca 10km,je to hračka na kolech, hrozně mě to baví.Je to prostě boží...

No nevím podle vin je to 525 racing.Pro mě je to traktor,má ostrý průběh výkonu.Ale dá se dávkovat a usměrnit.Podvozek tvrdší a dá se nastavit,jsou tam wp 48mm, fungují perfektně,brzdy perfektní,motor perfektní,spolujezdec špatný, úložný prostor špatný,na dlouhé trasy to není,taha to hned,bere to dost od spoda,vršek motoru je ostrý, nemá žádnou díru ve výkonu,m? šest kvaltů,převodovka jde krásně hladce,na čtyřku plynem jde na horu,v terénu se vyhodí i na pětku plynem,no prostě prasečiny jako stvořená, výhoda el, startér, nastavení podvozku, váha, malá nádrž.