Yamaha XV 1600 Roadstar custom (2002)

Vlastník BMWkamil
Vloženo 7.4.2020
Aktualizováno 7.4.2020

Je to stroj co ma sedlo tak nak pro moji ritku

Motorka koupena od Litva Litva

První dojmy - Líbí se mi kroutak od spoda. Uveze hodně bagaze. Dá se na ni koukat neustále bez přestávky

Motorku bych doporučil pro - Doporučili? No jasně hlavně chlapakum velikejm nebo s pupkem .je to prostě v poho

Doplňky na motorce - Aktuálně vyzsi řidítka .padák domácí tvorby brašny .teď už teda kufry plastové.presity sedla podle zadku.

Po zkušenostech na sportovně cestovních motorkách jsem chtěl zkusit něco od cruiseru. Roadster byl stroj co mi nějak uhranul na první dojem. Že začátku jsem byl total vyplesklej jak to v uvozovkách frčí.Moc se mi líbí že je opravdu spolehlivá i ve velkým vedru. Jeli sme Liberec -Řecko-albanie - Chorvatsko-liberec . Údržba za celou cestu byla jen kontrola oleje.a opláchnutí od prachu celý motorky a hlavně řemenu. Co se mi ale po čase taknako přestalo líbit že je zprevodovana přehnaně do síly .uvítal bych buď delší 5 nebo přidání 6 tky. Co se týče zatáček tak plotny sem tam cinkaj o zem a je stále velmi stabilní.jezdim na gumach shinko s bílými bočnicemi. Na suchu dobrý na vlku dobrý a na vodě hold opatrně.jinak nájezd 14 tis na sadu místy i divočejší zacházení.takze spokojenost.asi nejvíc mě tíží obsah nádrže .o pět litrů víc by se hodilo.

žižala.
žižala. napsal 10.04.20 v 09:21 10b.

Supr kousek.

Čadil
Čadil napsal 08.04.20 v 08:29 10b.

parádní kus