Suzuki DR 125 (1999)

Vlastník Stredisko
Vloženo 6.4.2020
Aktualizováno 6.4.2020

Představují vám svoji další motorku suzuki DR 125

První dojmy - Motorka super na naučení od 16 let na papíry úplně bezva málo to zralo ale docela to i jelo v 16 letech každý vyplacany.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je nejvhodnější od 16 let do 18 let. Bezva na naučení na cestách jako nejslabší motocykl od 16 let do 11 kw.

Doplňky na motorce - Jedine co jsem dal za doplněk na motorku jsou blástry.

Zdravím, když jsme si přivezl v 16 letech to je cca před 4 lety.
Motorka byla z Liberce, hned ze začátku jsem měl špatný zkušenosti, protože tam když jsem si to projížděl tak motorka bezva šlapala, motor chod na jedničku. Přivezl jsem si ji domu najel jsem cca 3 kilometry kolem baraku, neměl jsem ještě papíry a najedou rana motor zasnul a už netočil nic, Volali jsme hned majitelovi, ten nám to nebral. Asi po týdnu co nám to zvedl se vymlouval asi měsíc, že je v nemocnici že, teď nemůže, po rozebrání motorky jsme zjistili, že rozvody jsou přeskočené a píst je vydřeny ? Takže se udělala komplet generálka motorku, cca za 25 000 Kč, od té doby vše bez problému.
Morku jsme vlastnil do 18 let a ještě do teďka ji vídám na cestách a vše bez problému, když jsem se ptal majitele jedine co za ty dva roky udelal co to má, tak jsou ventili.