Suzuki GSF 600S Bandit (2001)

Vlastník Lair
Vloženo 9.8.2007
Aktualizováno 24.7.2009

Mám ji od dubna 07, je to super motorka. Má nejeto už přes 60.000 km ale motor jede jako novej. Za tu dobu jsem na něm nezaznamenal nejmenší problém.

Cesty: Po Čechách s přáteli. V srpnu 07jsem se mrknul i do Rakouska a letos v červenci 09 jsme podnikli expedici na Slovensko.

Další info: Máme za sebou další sezónu a potvrdilo se, že Bandit je super stroj! Měl jsem jediný problém a to, že mi vždy okolo 6 tis. ot. chcípnul a setrvačností se zase nastartoval. Bylo to způsobeno nejspíš lehkým pádem. V servisu rozpojili a zase spojili celou elektroniku a zase je všechno OK! Jinak mě nikdy nezklamal a nenechal mě nikde viset! Maximálku jsem vyzkoušel a měl jsem tam 232km/h (samozřejmě na uzavřeném závodním okuruhu :) ). Jinak první věc co jsem jí dal byly padáky. Člověk nikdy neví! :)Pak takový detaily jako je tankpad, gripy, reflexní proužky na ráfkya dálemini blinkry s halogenovýma žárovkama(svítí víc než originální),širší řidítka, závažíčka a laďák Ixil se super zvukem!Jediné co tahle motorka nemá ráda jsou studený starty. Musí se nechat pořádně zahřát a pak je to paráda.

RaduzR
RaduzR napsal 19.07.09 v 20:27

Pěknej kousek

Artee
Artee napsal 21.10.07 v 22:47

moc hezkej stroj na mě ale pomalej jinak super užij ho hlavně bez nehody