Suzuki XF 650 Freewind (1997)

Vlastník martan22
Vloženo 15.3.2020
Aktualizováno 20.3.2020

Lehké, nenáročné endurko na komínové výlety a občas i dál

Motorka koupena od dci

Yamaha XV 535 Virago: 60:40 pro Freewinda, měl jsem hadry na enduro, cena taky rozhodovala, navíc Virago mělo hezké doplňky, nemohl bych ho nikde nechat stát bez dozoru.

První dojmy - Dojmy dobré, zalíbila se mi na první pohled, i padla do ruky. Po prvních skoro 100 jarních km jsem z Větráčku úplně nadšený. Jede, vibruje, troubí. ???. V doprovodu TDM 850 a HD chopera se "malý" stroj nenechal zahambit. Dobrý záběr, ideální otáčky kolem 4000, spíše víc. Lehké ovládaní, dobrý pocit z různých typu silnic i z dálnice. Prostě zatím.nadšení.

Motorku bych doporučil pro - Pro nenáročné jezdce, kteří se rádi projedou a chtějí mít s jízdy jiné zážitky, než ohoblované kolínka a neřeší poserproužky. Aspoň si to myslím podle sebe

Doplňky na motorce - Padáky, zadní kufr

Zkušenosti zatím nula, chce to nalítat aspoň několik stovek km. Vybral jsem ho, protože jsem chtěl něco lehkého a nenáročného. Nejsem žádný mechanik, tak jsem nechtěl nic složitého. A kvůli zranění z minulé mašiny (TDM 850)s kterou jsem spadl na štěrku v zatáčce, jsem musel něco lehkého. Freewind se mi zalíbil, má i skvělé recenze a splňuje vše, co jsem chtěl.

martan22
martan22 napsal 20.03.20 v 20:41

Prvních skoro sto jarních km. Jsem s Větráčkem úplně nadšený, jede, vibruje, troubí. . Měl jsem doprovod v TDM 850 a HD choperu. A nejmenší stroj se vůbec nenechal zahambit. Ideální je kolem 4000 otáček, spíše víc

Milan1963
Milan1963 napsal 16.03.20 v 08:37 10b.