Yamaha TW 125 (1999)

Vlastník Langy90
Vloženo 29.12.2006
Aktualizováno 4.12.2007

4-Taktní Motorka,skvělá do začátků! Zvládá i střední terén. Jízdní vlastnosti na silnici skvělé! max. rychlost okolo 120 km/h. díky širokým pneumatikám se skvěle naklání!

Zkušenosti: Jezdí opravdu parádně,silnice terén a opaččně,nejni poznat rozdíl

Cesty: Byl jsem na ni v Hořicích na hledaní přívěr! sraz byl OKi! Jela dobře nesklamala,až když jsme se vrátili ajá hrabal tak se stalo co si se spojkou,jen neměla vůli takže teď už je OKi těším se na další!!!!

DAVIDCZ
DAVIDCZ napsal 03.08.09 v 10:49

zdar vcera sem taky koupil tw mam tam sice odpojenej omezovac ale přpada mi ze ta motorka prostě nechce do otáček i když ji necham jit do otaček a přidam plyn motorka furt jede sejně mozna mi to tak jenom připada protože jsem zviklej na 250 jo jinak moc pěkna moc pěkna motorka mam to sami barevny provedení

Ady.A
Ady.A napsal 06.05.08 v 18:03

hoj jestli chces tak muzem si nekdy vyjet,bydlim v j.hradci. mam taky 125(varadero). tak se kdyztak ozvi.cau

BavorTW
BavorTW napsal 11.10.07 v 22:43

Ja nastesti se svym TW-ckem tenhle problem nemam koupil sem ho uplne novy a uz od zakladu mi jezdi po rovince i 100-110. Sundejte vejfuk a podivejte se jestly tam nekde nemate navarenou podlozku jestly jo tak ji odstrante,nebo kupte mensi rozetu ja mam furt originalku coz je nejakejch 52zubu nekdo ma 55zubu ale chystam se koupit novou dela se prej 42 zubu a s tou to prej lita i 130 tak nevim dam vedet.

napsal 01.06.07 v 17:02

Cau taky jsem tam mel omezovac a prodava se na to soucastka asi za litr je to pripojka na tachac a napredni brzdu tam se vlozi takova kostka a pak to vali to kilo ale moc se tomu nechce nez ji roztahas!!<br />
firma: IGNITECH

napsal 15.05.07 v 21:59

Taky mám TWčko a měl jsem problém z omezovačem tak jsem vytáhl jeden drát z karburátoru a jede jako drak!