renocar_srpen

Harley Davidson XL 1200X Forty-Eight Special (2019)

Vlastník Ajgou
Vloženo 22.2.2020
Aktualizováno 1.8.2020

Je to mašina,ke který se doškrábete v průběhu let

První dojmy - Je to surovej stroj,je to jiný,hodně zábavný,kdo nevyzkoušel nepochopí.Hned mě padla do ruky.Jezdím od 18 let a vyzkoušel hodně motorek.

Chtěl jsem Harley,ale motor Evolution a ojetou,ale pak se naskytla dobrá cena pod 300 tisíc,tak jsem v Hradci koupil novou.Je to sportster,je to všechno jiný než na japonských mašinách(mám je stále rád a prožil jsem na nich celý mládí).48 je živá a dá se dobře ovládat,brzdí dobře,po delší cestě bolí prdel,ale má malou nádrž,takže se člověk protáhne při tankování,je to nejkrásnější motorka a hodně jí prominete.Po zajetí jsou nasazeny laďáky screaming eagle.

,.Letos přidáno otevřené sání screaming eagle,úprava palivových map,motorka jede ještě líp.

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 01.08.20 v 20:38 9b.

Hele krásný, v týhle kombinaci barev. Jen jsem nepochopil proč na objem 1200 V2 dáváš ještě laďáky? ten výkon navíc je spíš takový placebo, že?

Johny89
Johny89 napsal 15.07.20 v 20:37 10b.

Mám to úplně stejně!

Forss
Forss napsal 25.02.20 v 18:58 10b.

Kdo pojezdí vícero mašin časem tak nějak zpupkatí a HD je po BMW svět který nabídne hodně, ale chce to čas. Začínám větřit a líbí se mi to :) Nádherné stroje, tato je parádní Tak hodně pěkných chvil v roce 2020.

Newtoon
Newtoon napsal 24.02.20 v 10:31 10b.

Je to super stroj, měl jsem možnost vloni otestovat a byl to parádní zážitek ?

Varaník
Varaník napsal 24.02.20 v 05:43 10b.

Krásnej