Honda XR 650 R (2000)

Vlastník SpálenáGuma
Vloženo 16.10.2019
Aktualizováno 9.3.2020

Dělo, kanonáda jak svině.. proč to psát normálně.. jede to docela brutálně, je těžký to ukočírovat aby na tebe každej nečuměl jak na totální hovado když se ti to samovolně při rozjezdech staví na záda.. Je to motorka co si troufám říct, nemá ve svý třídě,

Suzuki DR 400: Je jich vsude hodne, jsou drahy jak tohle a neni to zadna hitparada co se tyce vykonu
Honda XR 400: Tu bych chtel hned po xr650r.. ale vim ze by me to zralo, ze v garazi nestoji brp
Honda CRF 250 F: slusna motorka na cestovani, ale je moc nova, uz to neni ten kus zeleza... neni to moc kvalitne zpracovany kdyz jsem ji videl na vlastni oci..

První dojmy - Doprdele, tohle mi urve ruce... je to půl roku co jsem jí koupil a pořád se na tom bojim jezdit.. je to kladivo, extrémní. Je lehoučká a silná.. chybí tomu 6kvalt, ale dá se na tom jet i docela dlouho v kuse... takhle.. kam přijedu, tam na to lidi koukaj.. kam přijedu, tam na to koukám já, je to krásná motorka, krásně precizní, pevná a mohutná.. vypadá jak hračka, ty červený plasty, vymazlená k dokonalosti..

Motorku bych doporučil pro - tohle neni motorka z kategorie " jé hele to je hezká motorka, takovou si koupim" K týhle mašině se nákym postupem dojde, a lidi jí hledaj, takže pokud to čteš a chceš si jí koupit, radim ti kup si jí, nebudeš litovat.. je to všestranný, dá se s tim natírat prdele frajírkům ze Slapů, nebo s tim můžeš objet svět.

Doplňky na motorce - Gianelli koncovka
oxford závažíčka
Clarke USA 17L nádrž
trailtech vapor počítač
brembo 4pístek a 320mm kotouč
určitě tam bude ještě něco.. lítá to extrémně :D

17" kola na silnici s komplet brzdicem a retezovkou..

Já jsem chtěl aby to jelo a dalo se na tom cestovat...

Xrrko je nesrovnatelný s ostatními lehkými endury.. jak motorem, tak váhou a kvalitou.. tam je prostě všechno jiný, neni tam baterka, neni tam startér, je to šestpade co má 60 koní a 139 kilo, 20 let stará motorka, která jiná tohle měla.. vždy jsem chtěl líbily Hondy protože jsou červený.. a tak jednu červenou mám v obýváku..

Je tvrdá, nepohodlná, neodpustí ti nic, zataháš za plyn a víš o tom protože to fakt jede, jede to jak urvaný z řetězu, sílu to má udivující..

úložný prostor 0
komfort 0
spotřeba 5l na 100 po okreskách normálnim tempem, při valbě to bude extrém asi.
servisní interval je po 1500, vezme si to olej a filtr, dáš tomu co to chce a ono ti to oplatí.. ten motor je extrémní držák.

mám jí aktuálně na 17kách motárdovejch a snažim se na tom přežít do léta, ne že by to bylo hrozný, vono je to jen náročný se na tom krotit jaká je s tim sranda.. je to nesmyslně zábavná motorka.. ono se to ani moc popsat nedá jak je to vostrý..

kzezula
kzezula napsal 11.01.20 v 12:09 10b.

Moc pěkná, ať slouží :)