Honda CRF 450X (2009)

Vlastník Tača
Vloženo 2.10.2019
Aktualizováno 31.1.2021

Vloženo: 12.09.2021, Uskutečněno: 04.09.2021, Zhlédnuto: 49x

Vyrazili jsme s kamaráde na celý víkend do Říkova. Super trať, automatické kropení, pravidelně rovnaná...

Je tam spousta skoků, některé jsou nad moje možnosti. Holt jsem jen endurák, a desetimetrová lavice mě trošku děsí. I přes to se tam vždy hezky rozhopsám. Bude se to hodit, příští víkend se jede enduro-sprint ve Světlé, jehož součástí je i cross test.

Motorka je po výměně oleje v motoru i převodovce, ve vidlici, nove sací ventily, udělané ventilové vůle a domazané přepáčko.
Válec má stále originální honování, píst a kroužky nejeví známky opotřebení ani po změření!

Příště to bude na výměnu ložisek v ose kyvky a doladění ventilových vůlí.

• Poslední servis

Tak jsem se rozhodl, že Xko půjde z domu. Letos se zase nesvezu. Rekonstrukce... Repas vidlice-olej+těsnění, motorový olej, převodový olej, ventilové vůle... rutina. A děsně jsem si to užil. I když je to takové smu

Vloženo: 17.05.2023
    Uskutečněno: 17.05.2023
  • Výměna ventilů, oprava závitu

Znáte ten pocit, když se blíží závod, a moto potřebuje rutinní servis? Pohoda, v podstatě radost. Za ten super pocit, že je stroj pripravenej, a že si ho udělaly vlastní ruce... Takže: výměna oleje, filtru, vyčištění

Typ: Oprava
    Vloženo: 20.09.2021
    Uskutečněno: 20.09.2021
  • Nový ráfek, oprava svodu

Na posledním tréninku mi vypochodovaly dva niple na zadním kole zkrz ráfek. Kolo jsem sundal, rozpletl a zjistil že je po všem. Takže na eshopy, nový ráfek, nový výplet. Mezitím jsem rozpletl a zapletl i přední kolo,

Vloženo: 28.12.2020
    Uskutečněno: 28.12.2020