Triumph Trident 750 (1995)

Vlastník Luc_CZE
Vloženo 18.9.2019
Aktualizováno 18.9.2019

Britský krasavec z devadesátek, který má nejspíš mouchy, ale je můj. Je to pořádný kus stroje, se kterým zažiju, věřím, spoustu legrace.

První dojmy - První dojem bylo trochu zklamání. Měl jsem příliš velké očekávání, že se hned zamiluju a v podstatě si ho hned odvezu. Dal jsem tomu týden s tím, že kdyby se objevilo ještě něco, co by mě uchvátilo. Ale celý týden jsem myslel jen na něj. Přesto, že je to těžký stroj, můžu říct, že si padneme a jede moc příjemně, plynule a je lehce ovladatelný. Jakékoliv chyby, jsou max moje prozatimní nezkušenost.

Motorku bych doporučil pro - Nedokážu posoudit, ale já jsem úplný začátečník a myslím, že zatím mi všechno odpouští a sedí. Na fotce je okamžik po prvním svezení. Ačkoliv se netvářím nijak nadšeně, začíná se v tu chvíli rozrůstat láska k tomu stroji.

Doplňky na motorce -

Průměrná spotřeba - 6.4025 l/100km

Zatím nemůžou detailně popsat a rozepsat se. Máme zatím najeto cca 40 km. Vypadá to, že se perfektně hodí do provozu a snad, je to jeden z hlavních důvodů, proč jsem si ho pořizoval, na delší cestování. Tak uvidíme, až se společně vydáme na delší cestu i na méně pohodlné cesty.

Pocity jsou vesměs pozitivní. Brzdy brzdí, odpružení je příjemné a celá motorka plynule reaguje na každý můj pohyb, který na ní udělám.

Aktuálně jsem z ní prostě nadšený, je to taky můj první motorový stroj a nejsem schopný objektivního, či snad dokonce odborného posouzení.