Yamaha Tenere 700 (2019)

Vlastník Fasces
Vloženo 14.9.2019
Aktualizováno 5.5.2024

Vloženo: 16.06.2020, Uskutečněno: 16.06.2020, Zhlédnuto: 199x

Originální držák se mi prostě nelíbil a tak jsem si pořídil jednoduší řešení. Při montáži nejsou nutné žádné dodatečné úpravy. Osvětlení SPZ je součástí balení. Přiložený návod je jen pro to, aby tam nějaký byl. Jen si musím zvyknout na nový vzhled motorky. Zakoupeno na www.yshop.cz

Aktualizace 12.7.2020
Tento výrobek je jen pro parádu a silniční využití bez deště.
Držák při jízdě v offroadu respektive jízdě v bahně nezachytí odlétající bahno a vše je za vámi na sedačce.
Probíhá úprava držáku, tak uvidím jestli to bude lepší. Jinak vracím originál a dokoupím držák od Yamahy.

Aktualizace 1.1.2021
Držák jsem po první úpravě namontoval k odzkoušení. Když jsem zjistil, že tak to bude fungovat, tak jsem držák poupravil do finální podoby. Teď je to tak, jak jsem si představoval a bahno mi nelétá na záda.

Na závěr bych napsal, že tento výrobek určitě nedoporučuji; a to proto, že bez úpravy je jen na parádu. Vzhledem k vysoké ceně držáku RG Racing, bych se porozhlédl po držáku, který po montáži splní vaše očekávání. Držák Camel ADV vypadá podobně jako můj upravený a je levnější.

kišot (0) napsal 10.11.2021 v 21:05

Ahoj, prosím tě nemáš někde nakreslené jak si ten držák upravil? Podle fotek to vypadá, že jsi to navařoval?
Mám úplně stejný problém a docela by jsi mi pomohl.
Děkuji moc.

1 reakce

Fasces
Fasces 30.12.2021 v 17:14

Ahoj, bohužel žádný nákres nemám. Vše jsem upravoval dle potřeby. Držák jsem přeřízl a nastavil cca o 7 cm.

2lizard (8) napsal 16.06.2020 v 21:31

A víš o tom, že bys tam, dle legislativy, měl mít ten pos..rámeček Páč ostré hrany...

• Motorka na cestách

Přátelé a kamarádi. Pro ty z Vás, kteří rádi cestují, posílám odkaz na stránky, které se tímto tématem zabývají. Cesty budu na stránky průběžně doplňovat a najdete tam i zajímavá videa z YouTube. Některá souvisí s cestop

Typ: Reportáž
    Vloženo: 27.09.2020
    Uskutečněno: 12.03.2024
  • Nové plasty a náhrada za karbon

Pokud se Vám nechce utrácet velké peníze za karbon, našel jsem jedno povedené řešení. Firma Camel ADV Product začala vyrábět některé plasty na výměnu. Konkrétně vím o bočních plastech a plastových krytech vidlic. V nabí

Vloženo: 22.02.2024
    Uskutečněno: 22.02.2024
  • Kryty rámu Acerbis

Každý majitel Tenérky po čase zjistí, že má ošoupaný rám nad stupačkami, hlavně na pravé straně. Dosud jsem to řešil černou samolepkou, kterou jsem rámu přizpůsobil a do díry v rámu jsem dal plastové záslepky. Na interne

Vloženo: 31.12.2023
    Uskutečněno: 31.12.2023