Yamaha FZ1 N (2007)

Vlastník WAR10K
Vloženo 9.9.2019
Aktualizováno 27.9.2020

Vloženo: 14.11.2019, Uskutečněno: 14.11.2019, Zhlédnuto: 13x

Tak jsem opět utratil nějaký kačky a to konkrétně za:

- ukazatel zařazené rychlosti (aliexpress), montáž jednoduchá a už je i odzkoušeno a funguje naprosto bezvadně. Osobně nechápu kdo si koupí Gipro, protože vs tohle Alipro :D nevidím v základní funkci žádný rozdíl. Samozřejmě tam nějaký rozdíl je, ale já to mám jen na to aby to ukazovalo rychlost a tuto funkci plní naprosto bezchybně.

- gripy DOMINO. Rozdíl mezi nimi a originálem je v leším úchopu a přijdou mi tenčí = lepší cit při jízdě. Zdroj opět (aliexpress).

- Štelovací matice předních vidlic.
- Proužky na ráfky - bílá reflexní 7mm.
- Přední a zadní stojan.

Dále proběhlo kompletní vyčištění snad všech koutů motorky a servis přední vidlice v Racimex Yamaha Tachov. Během zimy ještě přibude pár drobností, ale to zas příště..

Motorka nachystaná na sezónu 2020.

Sonicek (18) napsal 15.11.2019 v 06:21

tak hlavně gipro má funkci atre a to neříkám, že se dá nastavovat jakože flashlight (blikání při urřčitých otáčkách) signalizace zařazení apod :)
Gripy - origo Domino seženš za 400,-kč, takže moc neušetříš a hlavně na první dotek poznáš rozdíl v kvalitě....ať to jezdí.
Čus

1 reakce

WAR10K
WAR10K 19.11.2019 v 19:53

Ano máš pravdu, rozdíl tam samozřejmě je, ale na běžné ježdění mi opravdu stačí aby to ukazovalo rychlost 1-6. Osobně flashlight nepotřebuju a doposavad jsem na motorkách neměl ani ukazatel rychlosti, takže tak. Origo gripy Domino jsem nedržel, ale zas tyhle za 100,- Kč i kdyby měli vydržet půl roku, tak jsem je zkusil a uvidím. taky ať to jezdí. ;)

• Okruh Brno 2020 + Morava

První zkušenost s okruhem, když opomenu motokárovou trať v Chebu. První dojmy byly zvláštní a i trocha strachu se dostavila. Nicméně při prvním vjezdu na trať vše opadlo a do dneška je to pro mě s výjezdem na Grossglockn

Typ: Dovolená
    Uskutečněno: 24.08.2020
    Tachometr: 19846km
  • Servis spojky + trocha kouře

Při přípravě na okruh do Brno, jsem se rozhodl podívat se spojce na zoubek, jelikož od začátku se mi nezdál její chod. Objednal jsem tedy kompletní sadu od výrobce Barnett clutch USA, carbon. Po rozborce a přeměření jedn

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 13.08.2020