KTM EXC 250 Racing (2005)

Vlastník Bobbr13
Vloženo 8.9.2019
Aktualizováno 9.5.2021

Mé první lehké enduro, dobrá zkušnost, dobrý kup, vše šlapalo..
Již prodáno.

První dojmy - Kur*a co s tim, utrhne mi to ruce.. Minimální zkušenosti s ovládáním, hned jsem byl king a šel jsem zkusit zaďáka.. ve stoje.. na kamenitý cestě.. motorka letěla pěkně daleko... Já se sedřel, ona taky, ale nic vážného. To mě na nějaký čas zklidnilo.

Chtěl jsem enduro a pomalu jsem vybíral a rozhodoval se. Když jsem byl se svojí Afrikou v Makedonii, volal mi kamarád, že našel pěknou KTM, že na ni volal a vypadá super. Okouknul jsem inzerát a líbila se mi. Jenže jsem přece přes 1000 km daleko a doma budu až za týden. Teď v sezóně tak dlouho na prodej nevydrží. Kámoš se nabídnul, vzal peníze a jel pro ní. Všechno bylo teda na něm, ale důvěřoval jsem mu. A nezklamal. Kačena byla v super stavu, motor šlapal jako Rolexky, měla válec z 350 (bývalý majitel byl mechanik u KTM). Jela topově od spodku, na moje začátky to bylo až moc velký kladivo. Něco jsme si spolu zažili, pár hodin najeli.. Pak jsem změnil práci, nebyly love, ani čas, tak šla. Prodána za stejné peníze jako koupena. To vše
v roce 2016 za 55000 Kč.