Triumph Bonneville Speedmaster custom (2018)

Vlastník RoughWolf
Vloženo 5.9.2019
Aktualizováno 5.9.2019

Je to prostě můj mazlík, který veškerou péči vrací ve skvělých zážitcích

Motorka koupena od FIRMA:Triumph Praha (Praha 4-Modřany)

První dojmy - Chvilku mi trvalo než jsem ji přišel na chuť

Motorku bych doporučil pro - Proto kdo se s motorkou rád mazlí a není pohodlný na větší práci při jízdě. Z mého pohledu rozhodně není na dlouhé rychlé přesuny po dálnicích.

Doplňky na motorce - V podstatě komplet katalog příslušenství Triumphu - varianta chrom. Chybí mi již jen laděné laufy

Trvalo mi cca 1500-2000 km než jsem se plně žil. Ze začátku jsem měl největší problém s nízko položeným těžištěm. To způsobuje, že se člověk poměrně "pere" v zatáčkách. Musí se na stroji více pracovat, těžiště atd. Celodenní jízda v serpentýnách je docela řehole. A také docela často drhnu stupačkami. Nízko položený rám se nehodí nikam do terénu. Motor nejlépe reaguje kolem 2-2,5tis otáček. V tomto rozmezí jde hned za plynem. Jinak stroj má slušný krouťák, takže odpustí i nesprávné řazení. Jinak když se do zatáčky málo podřadí, hrká jak koza.
Motorka je bez jakéhokoli štítku (to neplatí pro úpravu Highway), takže jízda po dálnici, neřku-li za deště je poměrně očistec. Toto v kombinaci s malým obsahem brašen není ideální kombinace pro dlouhodobé tripy. Je to motorka do pohody, prostě si jízdu užívat. Není to polykač kilometrů. Cítí se dobře na silnicích, I. a II. třídy. Jízda 90-100km spolu s větší prací s těžištěm je úplně skvělý prožitek.
Stroj mám upravený jako jedno-seat. S brašnami a doplňky laděnými do chromu. Standardní sedlo také není nic pohodlného na mnohahodinové sezení, ale po výměně za comfort-seat, není problém být klidně 10 hodin v sedle.

Tiboon
Tiboon napsal 18.08.21 v 11:28 10b.

nadherna a uprime zavidim pohodlne sedlo

poletucha
poletucha napsal 17.02.20 v 22:48 10b.

milec
milec napsal 12.09.19 v 22:01 10b.

Nádhera

Milan1963
Milan1963 napsal 05.09.19 v 14:55 10b.

Pěkný stroj, at' ti dělá radost.

TonySK
TonySK napsal 05.09.19 v 11:45 10b.

Nadhera