TMEC Betka (2005)

Aktualizováno 28.7.2006

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 21 záznamů

Tomáš.S napsal 15.08.06 v 14:16

Pajo zkus vyhodit sítko a řádně utěsnit "brčko", potom by rezerva měla jít. Mě navíc nezavíral.

smazany29997
smazany29997 napsal 13.08.06 v 10:40

Co ctu tak jsi mel docela smulu uz si prestavam delat hlavu z toho ze mi nejde prepnout na rezervu proste casteji dolejvam po tom litriku ...

Tomáš.S napsal 28.07.06 v 10:34

Reklamace pos...ýho kohoutu v Pardubicích se nepovedla, po skoro 2 měsících se nepodařilo sehnat náhradní díl... ,nakonec jsem uspěl v Opavě, do týdne jsem ho měl doma - díky.

napsal 14.05.06 v 12:05

Čau Tome,<br />
měl jsem 14 dní dovču, na mojí diskuzi máš odpověď.<br />

Tomáš.S napsal 26.04.06 v 21:18

Ta jsem to napsal do Motoscootu 26.4.2006 v 9:29<br />
Vážení,<br />
zakoupil jsem v říjnu 2005 motocykl Betka se kterým jsem velice spokojený. S výrobkem<br />
jsem obdržel letáček, se seznamem dealerů, u kterých můžu uplatnit záruční prohlídky<br />
a záruční opravy. 24.11.2005 jsem absolvoval 1. garanční prohlídku při najetých 310km<br />
u smluvního technika fy. NAKO Pardubice, p. Tomáše Antla, prohlídku jsem řádně<br />
zaplatil (764Kč). Po ujetí cca 2 km jsem byl zastaven policií, nesvítilo koncové<br />
světlo, drnčel uvolněný kryt výfuku, po dalších 5ti km jem musel povolit lanko přední<br />
brzdy, motorka netahla, buben se hřál.<br />
Zima byla dlouhá, chodil jsem jednou za týden utírat loužičky od benzinu pod motorem.<br />
Letos jsem najezdil cca 300 km a v noci při zavřeném kohoutu paliva vytekl obsah<br />
nádrže ve sklepě panelového domu, čímž jsem musel motocykl z domu odvézt a od té doby<br />
jej nemohu používat.<br />
Obrátil jsem se E-mailem na pro mne nejbližšího dealera, tedy NAKO Pardubice s<br />
prosbou o záruční opravu. Zde uvádím jeho odpověď:<br />
(viz níže)<br />
(Je paradoxem, že garanční prohlídku prováděl právě servisní technik NAKO.) Toho jsem<br />
kontaktoval telefonicky dne 24.4. s úvodní otázkou zda má skladem 100% fungující<br />
palivový kohout. Sdělil mi že ne ale že by ho mohl objednat ale až po mé osobní<br />
návštěvě, s tím že bude problém záruční opravu provést, protože má smlouvu pouze s fy<br />
NAKO, nikoliv s dovozcem. Při sdělení, že bych si opravu zaplatil již problém nebyl<br />
ale na osobnm přistavení trvá před objednáním kohoutu. To by znamenalo 2 jízdy z HK<br />
do Pardubic s kanistrem, nebo riskovat, že už &quot;to nepoteče?&quot;<br />
Jsem nešťastný, že nemohu motocykl používat. V záruční knížce na str. 4 je uvedeno,<br />
že záruka je platná na celém území ČR, NAKO má snad vyjímku? Co kdyby se vyskytla<br />
závada náročnější -motor, převodovka? Začínám mít obavy, zda jsem tzv. nešlápl vedle<br />
koupí Betky, se kterou bych se velice nerad loučil.<br />
Ještě poznámka -nedalo by se v tomto případě někde funkční kohout objednat přímo na<br />
moji adresu na dobírku?<br />
S pozdravem,<br />
Ing Tomáš Suchánek<br />
Formánkova 434<br />
Hradec Králové<br />
500 11

smazany8378
smazany8378 napsal 25.04.06 v 21:19

Nejlepší je se obrátit přímo na motoscoot, veškerý díly si od nich nechávám posílat poštou.

smazany8378
smazany8378 napsal 25.04.06 v 21:18

Proto si veškerý opravy dělám od začátku sám. Motorka dobrá, ale ty služby stojej za ho*no. Všude bez rozdílu. <br />
Ovšem každý prodejce bude spíš preferovat své zákazníky a v prodejně NAKO to nejspíš nebudou dělat jinak, nechci být zlej, ale taky ze servisu vyhazuju zákazníky,kteří si koupí televizi v globusu a chtějí ji pak, když se jim rozbije, za pár šupů opravit. Když ji koupí ode mě, tak je přístup o něčem jiném.

Tomáš.S napsal 25.04.06 v 14:01

Volal jsem do servisu, kohout mi neobjednají, musí vidět motorku! Takže pojedu do Pardubic, tam se podívají na kohout, potom ho objednají a opět další cesta.<br />
Dále - mají smlouvu pouze s prodejcem v Pardubicích ne s dovozcem, takže veškeré opravy i v rámci záruky jsou placené...

Tomáš.S napsal 25.04.06 v 11:52

Přátelé, toto je plné znění odpovědi nejbližšího autorizovaného zastoupení dovozce na moji otázku kam se mám obrátit s opravou. Pokud se mi nepodaří mít 100% jistotu, že je benzin zaviratelný, budu muset Betku prodat.<br />
Ještě poznámka - servisní technik dole uvedený mi prováděl garanční prohlídku!<br />
<br />
Dobrý den,<br />
příjde mi logické obracet se na prodejce, u kterých jste zboží zakoupil. Pravděpodobně jste jim důvěřoval a proto jste jim dal vydělat.<br />
Pokud Váš prodejce servis neřeší - pak asi nebude od věci příště dát vydělat někomu jinému - někomu, kdo sice neprodává po stovkách kusů, ale zase se nestane, aby prodal motocykl neseřízený a nepřipravený pro provoz... Právě kvůli &quot;prodejcům&quot; u kterých nakupujete, my s prodejem BETEK končíme. Pro naše zákazníky, ale samozřejmě i nadále máme v Pardubicích servisního technika pana Tomáše Antla. Zkuste se s ním domluvit - tel: 608 054 139<br />
<br />
Radim Hrnčíř - NAKO Pardubice<br />

Matty007
Matty007 napsal 24.04.06 v 21:17

Čau Tome když měříš hladinu oleje tak předpokládám že máš motorku na kolech (né na stojanu), stojí rovně a měrku máš při měření úplně zašroubovanou nebo jenom nastrčenou jak píšou v návodu??? Správně má být při měření zašroubovaná, to mi řekli v Motoscootu, mimochodem když jsem vyppustil vyjetý olej který byl úplně k horní rysce, tak ho vyteklo cca půl litru, takže nechápu kde přišli na to že je tam 0,8 litru????

smazany22343
smazany22343 napsal 22.04.06 v 14:13

P.S., zapomněl jsem a musím se pochlubit. Za necelý měsíc od koupě Betky mám nejeto přesně &quot;litr&quot; kilometrů.<br />
Čau.

smazany22343
smazany22343 napsal 22.04.06 v 14:12

Čau Tome, koukni na moji diskuzi. Rezerva mi funguje i bez mechanických redukcí. Problém možná není v netěsnosni palivového filtru nebo špatném kouhoutu, jak jsem někde tady četl.<br />
Bye,George.

smazany21518
smazany21518 napsal 04.03.06 v 13:39

Tak to vyřeš jak já Firmness spíchl redukci a narval tam kohout z babety nebo tak nějak to udělal, ale funguje a od origo to nejde skoro poznat...jen rezerva je pouze 3 deci, takže se uvidí jestli to tam zůstane...<br />

Tomáš.S napsal 10.02.06 v 20:11

Taky dobrý ale nevyřeším tím &quot;rezervu&quot;

smazany20281
smazany20281 napsal 10.02.06 v 13:54

PĚKNÁ - k tomu kohoutu, vykašli se na originál a na hadičku si dej novej

Tomáš.S napsal 06.02.06 v 20:28

Člověk lítá po cizích stránkách a tady nic. Dnes jsem se ne ni byl podívat, baterka drží pod karbecem malinká loužička. Ten zas...ý kohout. Budu se na něj muset podívat!

napsal 11.01.06 v 15:24

jo,JO, BETKA dobra volba ,nejlepsi moto v CR -V POROVNANI CENA VERSUS VYKON VERSUS ZVUK A SPOLEHLIVOST,PODME ZHODNOTIT.....

smazany19611
smazany19611 napsal 11.01.06 v 14:24

tak doufám že se nědy potkáme a nekde se projedem

Tomáš.S napsal 11.01.06 v 10:43

Ahoj.<br />
venca: děkuji. Jezdím do Krkonoš, Elizabet bude mít na jaře premieru a taky sem tam do Hořiček, takže se asi potkáme.<br />
Twinshot: tobě neujde nic! Ona ta registrace již byla zahájená dlouho avšak tak nějak nedotažená.

smazany19611
smazany19611 napsal 10.01.06 v 21:53

no ať ti jezdí mám taky tu samou se kdyštak podívej

Twinshot
Twinshot napsal 10.01.06 v 19:20

No konečně ses sem zaregistroval, to byla doba