TMEC Betka (2005)

Vlastník Tomáš.S
Vloženo 10.1.2006
Aktualizováno 28.7.2006

Už zase jezdíme, snažím se dohnat co bylo zameškáno!

Tomáš.S napsal 15.08.06 v 14:16

Pajo zkus vyhodit sítko a řádně utěsnit "brčko", potom by rezerva měla jít. Mě navíc nezavíral.

smazany29997
smazany29997 napsal 13.08.06 v 10:40

Co ctu tak jsi mel docela smulu uz si prestavam delat hlavu z toho ze mi nejde prepnout na rezervu proste casteji dolejvam po tom litriku ...

Tomáš.S napsal 28.07.06 v 10:34

Reklamace pos...ýho kohoutu v Pardubicích se nepovedla, po skoro 2 měsících se nepodařilo sehnat náhradní díl... ,nakonec jsem uspěl v Opavě, do týdne jsem ho měl doma - díky.

napsal 14.05.06 v 12:05

Čau Tome,<br />
měl jsem 14 dní dovču, na mojí diskuzi máš odpověď.<br />

Tomáš.S napsal 26.04.06 v 21:18

Ta jsem to napsal do Motoscootu 26.4.2006 v 9:29<br />
Vážení,<br />
zakoupil jsem v říjnu 2005 motocykl Betka se kterým jsem velice spokojený. S výrobkem<br />
jsem obdržel letáček, se seznamem dealerů, u kterých můžu uplatnit záruční prohlídky<br />
a záruční opravy. 24.11.2005 jsem absolvoval 1. garanční prohlídku při najetých 310km<br />
u smluvního technika fy. NAKO Pardubice, p. Tomáše Antla, prohlídku jsem řádně<br />
zaplatil (764Kč). Po ujetí cca 2 km jsem byl zastaven policií, nesvítilo koncové<br />
světlo, drnčel uvolněný kryt výfuku, po dalších 5ti km jem musel povolit lanko přední<br />
brzdy, motorka netahla, buben se hřál.<br />
Zima byla dlouhá, chodil jsem jednou za týden utírat loužičky od benzinu pod motorem.<br />
Letos jsem najezdil cca 300 km a v noci při zavřeném kohoutu paliva vytekl obsah<br />
nádrže ve sklepě panelového domu, čímž jsem musel motocykl z domu odvézt a od té doby<br />
jej nemohu používat.<br />
Obrátil jsem se E-mailem na pro mne nejbližšího dealera, tedy NAKO Pardubice s<br />
prosbou o záruční opravu. Zde uvádím jeho odpověď:<br />
(viz níže)<br />
(Je paradoxem, že garanční prohlídku prováděl právě servisní technik NAKO.) Toho jsem<br />
kontaktoval telefonicky dne 24.4. s úvodní otázkou zda má skladem 100% fungující<br />
palivový kohout. Sdělil mi že ne ale že by ho mohl objednat ale až po mé osobní<br />
návštěvě, s tím že bude problém záruční opravu provést, protože má smlouvu pouze s fy<br />
NAKO, nikoliv s dovozcem. Při sdělení, že bych si opravu zaplatil již problém nebyl<br />
ale na osobnm přistavení trvá před objednáním kohoutu. To by znamenalo 2 jízdy z HK<br />
do Pardubic s kanistrem, nebo riskovat, že už &quot;to nepoteče?&quot;<br />
Jsem nešťastný, že nemohu motocykl používat. V záruční knížce na str. 4 je uvedeno,<br />
že záruka je platná na celém území ČR, NAKO má snad vyjímku? Co kdyby se vyskytla<br />
závada náročnější -motor, převodovka? Začínám mít obavy, zda jsem tzv. nešlápl vedle<br />
koupí Betky, se kterou bych se velice nerad loučil.<br />
Ještě poznámka -nedalo by se v tomto případě někde funkční kohout objednat přímo na<br />
moji adresu na dobírku?<br />
S pozdravem,<br />