Piaggio MP3 500 LT (2015)

Vlastník BobStlouk
Vloženo 1.7.2019
Aktualizováno 1.7.2019

Neobvyklý vzhled,svižná,poměrně bezpečná.

První dojmy - Bylo potřeba si ze začátku zvyknout na projíždení ostrých zatáček, skútr je docela těžký necelých 300kg a nástup brzd je pomalejší chce to čas a Trochu potrénovat.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji všem co si chcou užit svižnější jízdu a nemají řidičák na velkou motorku.

Doplňky na motorce - Kufr Givi,nástřik plastú pro zvýraznění, nějaké polepy.

Mptrojka mě zaujala hlavně tím že se dá na docela větším obsahu (500) jezdit na béčkový řidičák. Motor je docela svižný,a dá se přepínat na plynulejší rozjezdy(ECO) kdy je jízda ovlivněna také spotřebou.Brzdy mají trošku delší nástup ale to je způsobeno váhou, moto váží necelých 300kg.Podvozek slušný, možnost aretace na křižovatkách kde se nemusí sundávat nohy na zem je ale potřeba trochu si na to zvyknout.Úložný prostor pod sedadlem slušný,jedna integrální přilba +poloviční od spolujezdce se vlezou a pokud je kufr tak není co řešit.Co se tyče spolujezdce myslím že místa a pohodlí má docela dosti.Spotřeba okolo 3 až 5 litrů záleží na stylu jízdy. Mám najeto 10000 km a mužů říct že zatim spokojenost ideální jak do města tak na delší vyjížďky.

Jarous65
Jarous65 napsal 15.07.19 v 06:54 8b.

Majjan
Majjan napsal 09.07.19 v 09:26 10b.

Moc pěkný stroj. Přeji hodně šťastných kilometrů.