renocar_unor

Piaggio MP3 500 LT (2013)

Vlastník lzqpmt
Vloženo 28.4.2015
Aktualizováno 19.11.2016

Tak trochu extravagantní, ale spolehlivý stroj

Motorka koupena od BRCars

První dojmy - Člověk si celkem rychle zvykne. Za jízdy není poznat, že má vepředu 2 kola.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji každému, komu se líbí, aby se něm nejdřív svezl, a pak se rozhodl.

Doplňky na motorce - Jako doplňky jsem pořídil blástry, turistické plexi a topcase. Nyní přemýšlím o luxusním vyhřívaném sedle Shad, stupačkami a novými válečky Dr.Pulley.

Průměrná spotřeba - 4.29 l/100km

Ke koupi mě nejdříve přesvědčovali kamarádi, potom se naskytla příležitost pořídit mírně ojetý kus, takže bylo rozhodnuto. Jízda je příjemná jak po městě, tak se dá cestovat i na větší vzdálenosti. Místa na nohy není moc, ale nejsem dlouhán, takže nohy netrpí. Mnozí si montují přídavné stupačky, které umožňují natáhnout si nohy. Výhodou je pohodlné parkování a manipulace, kdy není potřeba stojánek. Zamkne se přední vidlice a skútr se dá zaparkovat podobně jako auto. Dlouhodobá průměrná spotřeba se ustálila na 3,8 l/100 km, což je vynikající. Dalším plusem je velký zavazadlový prostor pod sedlem. Spolu s přídavným kufrem a tankbagem se dá vyrazit i na víc dní. Brzdy jsou dostatečně účinné, na zadní brzdu se musí opatrněji, protože snadno zablokuje kolo ( ABS nabízí až model 2014). Rovněž na mokru mám pocit nejistoty ze zadního kola, ale to bude spíš pneumatikou Michelin city grip. Pokud jde o max.rychlost, dosáhl jsem tachometrových 155 km/h, což bude asi tak 140 km/h skutečných, ale při této rychlosti už se v zatáčkách dost vlní. Nyní mám najeto 18 tis. a zatím se neprojevila žádná porucha.

mokomido
mokomido napsal 19.11.16 v 15:43 10b.

Hezký kousek, několik let si o něj píšu ježuchovi a nic, asi hodně zlobí 😂

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 30.04.15 v 21:41

Prajem veľa zážitkov z ciest