Yamaha YZF-R6R (2007)

Vlastník Kitty
Vloženo 22.6.2019
Aktualizováno 20.10.2019

Moje první čistě okruhový náčiní, dlouho jsem ji tu ani neměla, protože ruku na srdce, láska na první pohled to nebyla. Ale po roce a pár akcích na dromech si ji asi nechám
Aktualizovace - prodána v říjnu 2019,snad poslouží dál, naučila mě hodně, dík

Motorka koupena od mike.46 (Veselí nad Lužnicí I) - mika znám, takže se vědělo, do čeho jdeme :-)

První dojmy - Po první jízdě jsem šla brečet do auta :-D Strašně vysoký, uskákaný, obrácený řazení...navíc na tom neumím jezdit. Fakt jsem ji chtěla skopnout ze skály. Ale den jsem dojezdila na hraně osobáku z cestovní motorky, no...dojmy nijaké, ale spíš to bylo mnou než tou motorkou :-)

Motorku bych doporučil pro - Je to závodnička, je jí dobře na okruzích, asi je cílová skupina jasná :-)

Doplňky na motorce - Quickshifter, laptimer, přepáčko, kryty motoru GB racing, tlumič řízení, antihop spojka...jo a laminátový kapoty a pár samolepek Jinak série včetně výfuku. Na designu pracuju

Zatím mám na ní najeto asi 12 okruhových dní na různých okruzích - Most, Pannoniaring, Silesiaring, Slovakiaring, Brno. Nejčastěji jezdíme s Wildmotors, je nás už taková ustálená skupinka a navíc mi loni Ježíšek přinesl poukaz na celou sezónu, takže není co řešit

Poté, co mi kluci změkčili předek, aby nebyla motorka tak uskákaná, tak se dojmy z jízdy hodně zlepšily. Asi první impulz, že si ji možná nechám Jede pěkně, rychle, funguje vše jak má. Nejslabší článek je mezi sedlem a řídítky.

Dosažené výsledky zatím k chlubení nejsou, ale pomalu se posouvám a získávám trochu víc jistoty při vyšších rychlostech, než jezdívám na silnici. Nutno říct, že můj manžel Veverčák se mi fakt hodně věnuje, dobrovolně se nechává degradovat do skupiny D (čti Dacani), aby mě tahal, točil mi videa a pak ukazoval, že umím trefit jen směr jízdy atd. Ostatně i všichni v boxu mi pomáhají, chytají mě na pitline, když přijedu, nebo mě zas vyopouští, protož ruku na srdce, já z toho FAKT nedosáhnu, ale jakože vůbec Jednou nohou balancuju na palci, druhá je kdesi ve vzduchu, sama bych si ani nesklopila stojánek, nedosáhnu tam Kluci, moc díky.

Hlavní cíl - vyhrabat se z pomalíků...no třeba někdy...

Boblbee
Boblbee napsal 03.03.21 v 11:39 10b.

Ethi
Ethi napsal 01.07.19 v 19:20 10b.

Krásná za 10b. Ať to jezdí

Kamikadze-Ace
Kamikadze-Ace napsal 22.06.19 v 14:02 10b.

Ozzy_
Ozzy_ napsal 22.06.19 v 12:24 10b.

Zrychlujes super a pravidelne. Motorka funguje, takze jen trpelivost a jsem presvedcenej ze az se s ni budes jednou loucit, ze to obrecis. Tahle motorka poroste s tebou. Dest bodu a prani zvrz, kolama dolu, racing a push hard

PS: antihop ma.

Veverčák
Veverčák napsal 22.06.19 v 10:55 10b.

To půjde ;)