Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports (2019)

Vlastník Homrák
Vloženo 9.5.2019
Aktualizováno 9.5.2019

Je to vysoké, vcelku pohodlné enduro, které nádherně žehlí nerovnosti

Motorka koupena od FIRMA:Roman Bartyzal - Honda (České Budě

První dojmy - Afra mi hned padla do ruky, je perfektně ovladatelná. Jediné , co mi vadí je, že u levého ovladače směrovek je blízko tlačítko klaksonu, takže si občas zahoukám i když nechci.

Doplňky na motorce - Centrální stojan(nechápu, proč jej nemontují již v základu), ochranný kryt předních světel, držák bočních kufrů

Afra se mi vždy velice líbila. Ale nový model je super. Když jsem v prodejně viděl vedle sebe stát klasickou Afru twin CRF 1000 a Advíka byla to pro mne jednoznačná volba. Adventure Sports je prostě s tou velkou nádrží a vyššími zdvihy naprostý top. Zatím mám najeto jen1800km k mé naprosté spokojenosti, podvozek krásně vyhladí každou nerovnost, brzdy jsou zatím trochu tupé, ale vše si musí ještě sednout. Navíc většinou brzdím motorem. Úložný prostor doslova nemá žádný, Se spotřebou jsem proti mé předešlé motce naprosto spokojený. Průměrná spotřeba 4,8 litru/100km. Zatím jsem převážně jezdil tzv. šousky-okreskové silnice a polňačky. Tady si jízdu naprosto užívám. Dálkovou teprve plánuji, tak potom něco dopíšu.

Tahytan
Tahytan napsal 31.08.19 v 07:06 10b.

mildafleck
mildafleck napsal 30.05.19 v 23:41 10b.

Vítej kolego

art007
art007 napsal 13.05.19 v 23:07 10b.

Krásná.. škoda že asi nejsi z "mrňousů", co by chtěli snížené sedlo... :( - tak přeji spoustu kilometrů v tom originálním.. :) :)

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 10.05.19 v 00:12 10b.