SWM Silver Vase 440 (2019)

Vlastník Rajce2
Vloženo 1.4.2019
Aktualizováno 3.10.2020

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

Rajce2 napsal 26.08.20 v 11:43

Všechno v pohodě, ale jelikož tu mám hodně možností na off-road pojezdy, tak jsem ještě přikoupil XT660 a na SWM jezdím do práce a kolem komína.

cunado
cunado napsal 07.06.20 v 09:31 9b.

Už dlouho žádné novinky, zajímaly by mě další zkušenosti s tímto zajímavým strojem.

raid
raid napsal 14.12.19 v 14:09 10b.

Fakt pekna motorka, ty predni vidle opravdu vypadaji dost ponorene, ale co se mi libi je ten vejfuck. Oproti tem strasidelnym katakum u nasi Jawy se je tady podarilo schovat (predpokladam,ze to katalyzator ma,kdyz se to prodava v nasi ubergrubergreen Evrope), ale hlavne to neni udelane tak stupidne na efekt jako u Scramblera od Triumphu, kde ty svody nejen prekazi,ale i zdatne hicujou.
Recenze i denik super, pis vic a nekdy zavolej, pripadne posli balicek

Rajce2 napsal 14.10.19 v 12:40

SV-DR: Já mám teď najeto kolem 5000 km a stav s neutrálem se nezměnil, jinak ale vše šlape dobře. Zátah to má opravdu slušnej, ale furt je to malej naháč, takže moc přes těch 120 km/h to nehonim, neni to příjemný ani pro jednoho z nás :)
K těm vibracím - taky jsem si nejdřív řikal, že je to kec nějakejch slabochů (měl jsem předtim 660ccm jednoválec, tak můžu srovnat), ale fakt je, že po delší projížďce prolezou vibrace pěkně pod kůži. Po 2,5tis tripu mě brněly prsty na rukou i nohou ještě tejden, bejt chirurg, tak jsem skončil :D

PS: abych se opravil s tim neutrálem - napsal jsem to přesně obráceně, z dvojky jde v pohodě, z jedničky prakticky vůbec.

SV-DR
SV-DR napsal 06.10.19 v 15:08

Nedávno som skúšal Silver Vase 440 zo 16 000km a neutrál šiel radiť krásne aj z jednotky aj z dvojky , prevodovka fungovala dobre. Dokonca ma prekvapil jej ťah , čakal som že to bude slabšie , bolo to také XTéčkové,na 120km/h ručička vyletela rýchlo .
Niekto sa sťažuje na vibrácie , mne sa zdal motor pekne hladký, vibroval skôr pri podtočení na 5.stupeň pri 3500 otáčkach

Rajce2 napsal 10.07.19 v 19:35

abbany: jestli reaguješ na video, tak je to z důvodu, že ani po 1200 km pořád nejsem schopnej zařadit neutral na "první dobrou" a na každý křižovatce spojkuju a řadím jak ta ku*va. Z dvojky na N to jde tak v 5% a z jedničky na N cca v 90%, což považuju v 3.tisíciletí za strašný (navíc vyšší úspěšnost je způsobena čistě tréninkem).

abbany
abbany napsal 10.07.19 v 19:27 10b.

moto máš supr, ale proč u toho tak kurvuješ?

Milan1963
Milan1963 napsal 16.04.19 v 08:05 10b.

Moc hezká !

-Jandys-
-Jandys- napsal 01.04.19 v 23:19 10b.

Taky se mi líbí a po SWM pokukuji už delší dobu, uvidíme časem, tož přeji hodně zábavy bez problémů

Jarda
Jarda napsal 01.04.19 v 16:07 10b.

Super, nahraj vice fotek, diky