Honda PCX 125 (2017)

Vlastník BaryBiker
Vloženo 26.3.2019
Aktualizováno 26.3.2019

Vzhledově moc hezký skútr. Krásná tmavě šedá, matná barva.

Motorka koupena od FIRMA:Honda Šenov (Šenov)

První dojmy - Jelikož jsem nikdy neměl motorku, byl jsem hodně překvapen. Hned jsem se se skútrem skamarádil

Motorku bych doporučil pro - Skútr pro začátečníky, pro lidi bez řp sk.A

Doplňky na motorce - Vyšší plexi, zadní kufr s opěradlem.

PCXo jsem vybral z důvodu, že mám pouze řidičák B a od doby co je zákonem povoleno na Béčko 125ccm, byla to jasná volba.

Hned od začátku jsem spokojen, prvních cca 1000 km bylo jen tak hladce zajet motor, potom hurá na první servisku a po servisce už plný knedl. Celková spokojenost s ovládáním, výkonem, brzdami ikdyž je vzadu jen buben.

Do teď žádné poruchy, prostě jen liju benál a jezdím. Aktuálně mám najeto necelých 9000 km a vše v pohodě, ALE? Dvě sezóny za mnou a chtělo by to něco víc.

Jízda ve dvou v pohodě. taková pohodová rychlost mezi 80-90 km/h. Hravě se dá překonávat i 300 km na jeden zátah. Teda krátké tzv. kouřové pauzy se hodí na protažení. Při delší projížďce jsem vyzkoušel i dálnici, ale maximálka tachometrových 108-110 km/h je nic moc a celkem si myslím, že je to spíše trápení motoru. Hodí se do města i mimo, na dálnici raději ne. Co se spotřeby týče, tak se dá jezdit úsporně i za 1.7, normální jízda 2.0l a svižnější jízda max 2.3l, Ve dvou normální jízdou tak 2.2l.

Závěrem, celková spokojenost, ale už jsem se s ním vyjezdil a koukám po nějakém naháčovi. Asi tak za měsíc podávám přihlášku na řidičák A.

TondaBenda
TondaBenda napsal 26.03.19 v 12:46 10b.

So všetkým vyššie uvedeným môžem len súhlasiť a tiež ma to po prvej sezóne nakoplo na vodičák na sk. A.