Suzuki DR 650 (1991)

Vlastník Fenyx
Vloženo 25.3.2019
Aktualizováno 3.8.2023

Tak jsem se konečně dostal na přední vidle.

Vloženo: 09.04.2019, Uskutečněno: 09.04.2019, Zhlédnuto: 14x

Přední vidle jsou daší věcí na pořadí dne, možná že to je nejzásadnější důvod proč jsem se do té generálky pustil, nikdy jsem nebyl extra ladičem podvozku, ale kromě toho, že z vidlí tekl olej proudem, jsem se jako pilot cítil při jízdě ohrožován na životě sebemenším výmolem a někdy i mořskou nemocí z houpání . Takže v tuto chvíli rozděláno, nová opravná sada vidlí je už na stole, spodky pomašírujou do lakony a až se vrátí tak to tam naimplementuji.

• Konečně světlo na konci tunelu.

4 roky to trvalo, no fuj! Ale motorka je dnes poprvé nastartována a konečně jsem se přiblížil k ukončení projektu. Do finále už plánuji blastery, digital tachometr, novou výfukovou sadu a hotovo.

Vloženo: 01.08.2023
    Uskutečněno: 31.07.2023
  • Maká se furt!!

Tak se nám sezóna chýlí ke konci a SUZUKI stále není hotová. Trochu mě trápí, že poslední dobou stále jen na něco čekám, hlavně na díly, spousta už toho není k sehnání a měsíce běží a běží. No nic, co se dá to se to se d

Vloženo: 19.10.2020
    Uskutečněno: 19.10.2020
  • Kompletece

Tak dnes se mi konečně povedlo těch pár kusů železa vytáhnout z dílny a spojit je do celku, no a vida, líhne se nám z toho bajk :-DD . Zrovna jsem k tomu přišrouboval nový zadní kotouč a zgenerálkovaný zámek sedačky. Teď

Vloženo: 05.07.2019
    Uskutečněno: 05.07.2019