Yamaha XV 1700 Road Star custom (2005)

Vlastník CingisP
Vloženo 22.2.2019
Aktualizováno 4.11.2022

Yamaha XV 1700 Road Star Silverado, krásná, silná a pohodlná mašina na delší tratě, ale i kolem komína pro radost, vhodná pro usedlejší motorkáře, kteří nepotřebují trhat asfalt a brousit kolena v zatáčkách.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Kuňka Pardubice (Pardubice)

První dojmy - Prvních 15 km po převzetí motorky od prodejce jsem měl lehce staženou prdel, ale pak jsme se skamarádili a neměnil bych

Motorku bych doporučil pro - je vhodná pro zkušenější motorkáře s robusnější postavou

Doplňky na motorce - padáky + přídavná světla, plexi , gripy, kufry, hypercharger, zásuvka 12V , hodiny, teploměr, gipro ( ukazatel zařazené rychlosti )

Je to cruiser, takže pohodová jízda, žádná divočina, motor táhne hned odspodu, brzdí obstojně, trochu měkčí podvozek, ovladatelnost po ujetí pár stovek km slušná, po instalaci zadního kufru s velkou opěrkou pro spolujezdce si batůžek na nepohodlí nestěžuje, úložný prostor je víc než dostačující ( dva boční + jeden zadní kufr + nosič s možností připnutí další bagáže ), servis mám 8 km od garáže, sice v Německu , ale
spolehlivý a ochotný vyhovět , poruchy jsem prozatím neměl žádné a vzhledem k tomu, že jsem postupně preventivně vyměnil co se dalo ( svíčky, cívky, karbec, benzinové čerpadlo apod. ) by to tak mohlo zůstat.
Motorka je určená na silnice nebo zpevněné cesty, ideální na cestování .

martinslidak
martinslidak napsal 04.03.19 v 08:09 10b.

dobrá volba.

žižala.
žižala. napsal 23.02.19 v 15:23 10b.

Parádní strojovna.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 23.02.19 v 15:12 10b.

hezky nablízkaný stroj. Tak ať se daří 😁 a hodně šťastných kilometrů .

Babicka33
Babicka33 napsal 23.02.19 v 07:34 10b.

Čadil
Čadil napsal 22.02.19 v 22:14 10b.

nádhera