KTM 300 XC-W (2013)

Vlastník Zbyna11
Vloženo 3.2.2019
Aktualizováno 3.2.2019

To nejlepší a nejsilnější co si můžete koupit do bláta

Motorka koupena od Bazos.cz

KTM EXC 300: Protože bylo všechno na sračku olítaný

První dojmy - Hrozně lehká, výborně ovladatelná mašina s parádním motorem. Pokud se ti líbí oranžová barva, tak tenhle stroj je přesně pro tebe. Jasný, můžeš si koupit něco hodnýho, ale věř tomu, že s dvácou nezažiješ tolik strachu o holý život jako s touhle bestií.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého s dobrou úrazovkou

Doplňky na motorce - Pár píčovinek KTM power parts

Tuhle motorku jsem si vybral, protože je oranžová a já mám tuhle barvu rád. Jo a taky na ní letí buchty. Bílou si nekupujte :D . Jede to jak kráva, divím se, že jsem se na tom ještě nepolámal. Krásnej krouťák a ostrej náběh výkonu. Motorka buď hrabe, nebo se zvedá, jízdu si prostě člověk užije. Nevím jestli jsou na ní origo jednokomory, ale já tam mám dvoukomory malinko přitvrzený na lehký poskákání do budoucna. Koupil jsem jí v dobrém stavu s 310 Mh. Žádné vůle, dobře servisovaná.
Čeká mě píst a v létě radši ojnice. Šikovný člověk s pár udělátkama si poradí sám, v manuálu jsou servisní úkony krásně popsány. Problémy jsem za těch pár motohodin žádný neměl, ale jsou tam věci co se serou a je to taková kasička, jako každá teréní motorka. Když to shrnu, nevadí ti, když tě budou lidi kolem nenávidět kvůli tomu bordelu co to dělá, máš prachy na vyhození, tak tohle je přesně stroj pro tebe.