Honda NC 750S (2014)

Vlastník Volis8008
Vloženo 24.1.2019
Aktualizováno 24.1.2019

Lehce ovladatelná, na svůj výkon rychlá červená motorečka

Motorka koupena od FIRMA:Moravamotors s.r.o. (Krhová)

První dojmy - Na první pohled jsem si ji zamiloval. Procestoval jsem s ní část Evropy a nikdy mě nic nebolelo. Svižná a zaroveň dobře ovladatelná. Na delší i kratší cesty muže doporučit. Na naučení výborná motorka

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil začínajícím motorkářům a motorkářkám

Doplňky na motorce - Na motorce jsem měl originální 50l Topcase. Užasná věc. Vleze se do toho týdenní trip. Na delší cesty jsem si přikoupil větší plexi s deflektorem.

Motorku jsem si vybíral podle výkonu. Řidičák na motorku mám krátce a nechtěl jsem nic silného. Mám ji 4 roky a jezdil jsem jak do práce tak i na týdenní tripy, kde jsem najel 3000 km. Při vození spolujezdce je motorka slabá, má slabé přední brzdy a výkon je táhlý a dlouhy. Nádrž pod sedačkou obrovskou výhodou. Místo nádrže před Vámi je uložný prostor, kde se vleze i přilba. Co se týká spotřeby jezdím po 4,2 litrů. Motorka není žádné enduro, tudíž na ní lze cítit každy větší hrbol.

Na dálnici jsem používal větší plexi. Hodně to háže s hlavou při stabilní jízdě nad 130 Km/h

Pupi04
Pupi04 napsal 24.01.19 v 19:10 10b.

Blahopřeji k volbě a k Hondě , tak jen pro potěchu a kolama dolu