Honda XL 600V Transalp (1998)

Vlastník xnokiax
Vloženo 5.1.2019
Aktualizováno 9.4.2019

stale v stave zdokonalovania :)

První dojmy - chcel som nieco lahsie. zatial vyhovuje. motor slabsi aj brzdy ale zatial spokojnost. aspon sa nemozem nahanat s nikym takze bezpecnejsie :)

Doplňky na motorce - predne tlmice a koleso KTM, motor po GO s vybrusom, spodny plech domaca vyroba, repasovany tlmic a podlozka na zdvyhnutie zadnej casti, sedadlo prerobene, pancierove hadice, druhy vyfuk

presiel som z bmw 1150gs lebo som chcel lahsiu motorku. s gs som mal problem na mieste a pri parkovani. transalp sa vyskytol v blizkom okoli a lacno. po kupe som zistil preco bola cena nizsia. o motorku nebolo starane. ked som to dal do poriadku tak som sa cele leto vozil. jasne ze je rozdiel oproti vecsiemu objemu a brzdy su tiez slabsie ale da sa zvyknut. v zakrutach je v poriadku a drzi dobre.

aktualny stav motorky tu:
advrider.com/f/threads/rebuild-honda-transalp-600-98.1358675/

Omarson
Omarson napsal 13.07.19 v 14:33 10b.

pěkně :)

xnokiax
xnokiax napsal 07.05.19 v 14:45

je to ktm 620 myslim- nieco stare. v galerii je foto. dal som tam cely predok. vydle aj okular. bolo treba len zosustruzit osku riadenia aby pasli loziska v krku a myslim ze trocha ju skratit. v popisku je tu niekde aj link na advrider forum kde je viac foto. kupil som to na inzerat i ked bez predneho kolesa. to je novsie.
je to podla mna dost lepsie i ked je to vyssie. ale ma to lepsie nastavenia- myslim viac moznosti a lepsie to kopiruje cestu.

vakyy
vakyy napsal 07.05.19 v 13:50 10b.

Pomohli tomu ty přední vidle? To budou asi WP, ty používá ktm. Kdes je sehnal? Musel si upravit brejle aby pásli do rámu?

spike-cz
spike-cz napsal 12.01.19 v 10:31 10b.

krásnej alp

stnd
stnd napsal 07.01.19 v 18:02 10b.

Paráda