Kawasaki VN 1600 Mean Streak custom (2007)

Vlastník Salvič74
Vloženo 3.12.2018
Aktualizováno 4.11.2019

Spokojenost, sportovní chopper

Motorka koupena od FIRMA:KH MOTO (Kutná Hora) - Naprostá spokojenost, zaplatil jsem , podepsal plnou moc a udělal si povinko. Přepis, technickou a odvoz domu ( kupoval jsem v zimě) vše vyřídili tak to má být určitě doporučuji

Kawasaki VN 900 Custom: důvod neuveden

První dojmy - Naprostá spokojenost nechá se jezdit pohodově a taky jak prase , prostě sportovní chopper

Motorku bych doporučil pro - choper se sportovním vzhledem a kdo má víc jak 175 cm, no prostě kdo chce choppera a občas i sportovní jízdu tak ideál kombinace.

Doplňky na motorce - přepáčko, laděné výfuky, power comander, klín pod motorem, brašny atd.

zatím padne na moji výšku, pro mě hezký vzhled, super zvuk, žádné serepetičky atd...
No měl jsem ji necelý rok, najel jsem skoro 10 tis, a nemůžu si stěžovat, motoricky a výkon super, nežere to ani olej ( za sezonu jsem se vešel mezi měrky) pěkně sedí na silnici zatáčky jsem dával co mě pustili stupačky), dal jsem na tom 200km/h ve dvou ale s tím posezem to je teda co se udržet ( pohodlné tak do 140km/h) ale to je hold daň za brutální posez Brzdy celkem slušné nelze srovnávat ze silničkou která má o 120kg méně. Manipulace na místě je u těchto motorek prostě makačka ale s tím se počítá.
Za celou dobu ani jeden problém opravdu držák a to měla okolo 70 tis najeto.
S delším cestováním to je horší má to malou nádrž dal jsem dojezd tak maximálně 140 km když jsem jel jak prase tak 100)) ale buďte v klidu s tím posezem ještě s přepákováním jste stejně rádi že si po 100km dáte benzinu, kafíčko cigárko a natankujete. Spolujezdec sedlo nic moc ale na to sere pes motorka je pro jednoho ))

Salvič74
Salvič74 napsal 10.12.18 v 18:47

TryznitelDemonu - tahle tu nebyla, narazil jsem na ní u prodejce když jsem se jel podívat na jinou dávám aktuální foto je trochu udělaná, laďáky, přepáčko, otevřené sání
to fatman - zatím zaplacená u prodejce čekal jsem na technickou a papíry no a taky místo v garáži ))

fatman
fatman napsal 10.12.18 v 18:05

Tak už je doma?

TryznitelDemonu
TryznitelDemonu napsal 10.12.18 v 15:12 10b.

Je to ta, co tu inzerovali? Koukal jsem na ni, premyslel jsem a kdyby byla cela cerna, tak je uz moje.
Tak at slouzi!

Petak76
Petak76 napsal 10.12.18 v 13:19 10b.

pekelná barva

martinslidak
martinslidak napsal 05.12.18 v 21:26 10b.

je to pecka!!!