BMW K 1200 LT (2007)

Vlastník Marťas33
Vloženo 23.11.2018
Aktualizováno 13.3.2024

Vloženo: 15.02.2019, Uskutečněno: 16.02.2019, Stav tachometru: 142908 km, Zhlédnuto: 20x

Vzhledem k tomu, že jsem motorku kupoval na jaře před sezonou a chtěl jsem jezdit tak se žádný velký servis nekonal. A proto po sezoně je třeba se rozkoukat co jsem to vlastně koupil Nefunkční tedy polofunkční vyhřívání sedaček (nefungovaly přepínače), vyhřívané gripy na druhý výkon vyhazovay pojistku atd. Je třeba poladit co jde. Na spolujezdcově sedačce jsem vyměnil přepínač vyhřívání. Asi dlouhá léta nebyl v provozu. Nedalo se stím hnout. Když jsem se ho pokusil zapnout tak už zase nešel vypnout. U řidičovy sedačky stačilo vyčistit a namazat sprejem na kontakty. Gripy teda jeden měl lehký zkrat. Stačilo přehnout gumový grip a drátky dát od sebe... Vyčistil jsem brzdiče a nastříkal černým matným sprejem.(Bývalý majitel používal s rozkoší metalízový sprej neidentifikovatelné barvy). Dále demontáž všeho na zadní části. Očištění podsedlového rámu od nedržící barvy a nátěr. Demontáž chladičů včetně proplachu i motoru. A v neposlední řadě vyčištění žeber chladučů. Vyčištění snad všeho bordelu za ty roky provozu.
Ještě mě čeká výměna rozvodů,kontrola ventilových vůlí, go hydropohonu hlavního stojanu a výměny olejů (kardan,převodovka a motor)

Marťas33 (3) napsal 26.02.2019 v 12:11

díky

Rady (9) napsal 26.02.2019 v 07:48

Predchozi majitel by potreboval poradne pres tlamu Martas skvela prace

• Důchod

Vzhledem k tomu že mě začala zlobit na podzim motorka, tak jsem zvažoval co dále. Servis byl domluvený na odstranění závady. Než se servis podařilo zrealizovat tak se mi do rukou dostala lehce bouraná motorka jen o dva r

Typ: Oprava
    Vloženo: 13.03.2024
    Uskutečněno: 13.03.2024
    Tachometr: 161932km
  • Výměna Baterie

Baterka tam byla už při koupi jen nevím jak dlouho. Cena nové 2240,- Očištěné kontakty a ošetřené kontaktolem

Typ: Údržba
    Vloženo: 06.10.2023